STRETNUTIE PRE TÝCH, KTORÍ CHCÚ ŽIŤ V PRÍRODE

Zakúste KAŽDODENNÚ REALITU na rodovom statku

Nové začiatky

Chcete vidieť a zažiť, čo sa dá v láske a v radosti vytvoriť?

Budujete tiež rodový statok, záhradu, gazdovstvo, alebo sa len chystáte?

Chcete zdieľať svoje skúsenosti s ostatnými, podeliť sa o zážitky a vzájomne sa inšpirovať?

Chceli by ste žiť a tvoriť  v prírode, len neviete, ako začať? 

 Prebúdza sa veľa ľudí, ktorí si uvedomujú, že je potrebné tvoriť v súlade s prírodou. Príďte a inšpirujte sa mojou tvorbou 🙂 . 


Stretnutie  bude prebiehať formou seminára, počas ktorého si vysvetlíme permakultúrne princípy tvorby záhrad a jedlého lesa. 


Sobota - 19.8.2023 

 9:00 - 14:00 

 U mňa na pozemku na adrese Podkylava u Pagáčov 206, 91616 Podkylava. 

Zažite prekrásny deň v lone prírody na Myjavských kopaniciach v obci Podkylava.

15 voľných miest!

Počet miest je obmedzený!


Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Čo uvidíte a zažijete? 

 • inšpirujte sa,
  je lepšie raz vidieť, ako 100x počuť. Už 6 rok tvorím permakultúrnu záhradu a jedlý les
 • uvidíte,
  ako sa tvorí krásny priestor. Porozprávam Vám o princípoch permakultúry a o mojich skúsenostiach s ňou. Poradím Vám, čoho sa vyvarovať. Ja som sa miestami učila na princípe pokus/omyl. 🙂
 • zdieľajte, smejte sa s ostatnými,
  do všetkého sa dá nazrieť hravou formou, život vôbec nemusí byť utrpenie. My sa rozhodujeme, ako to bude.
 • priložte ruku k dielu
  celý seminár je interaktívny, pýtajte sa, ak budem vedieť, dám Vám odpovede. Počas seminára budeme pracovať aj v záhrade, doneste si rukavice a vhodnú obuv (ak bude po daždi tak nepremokavú). Práca v takejto záhrade je radosť, nie hrdlačina 🙂
 • oddýchnite si
  započúvajte sa do spevu vtáčikov, stíšte svoju myseľ a nechajte hovoriť dušu. Spočiňte len tak pohodení na tráve, pozorujúc včielky, mravčekov, motýle, či stromy hýbajúce sa vo vánku
 • zrelaxujte
  v pyramíde po dobu cca 15 -20 minút

Pozrite si video okolia a fotogalériu tohto priestoru. 


Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Moje meno je Jana Vnuková a môžem povedať, že patrím k tým, ktorí robia vo svojom živote to, čo ich baví a napĺňa. Veľa som sa toho za posledné roky o sebe naučila, urobila som veľa závažných zmien v mojom živote. Opustila som navždy moje rodné mesto Bratislavu a žijem v lone prírody na Myjavských kopaniciach. Kúpila som veľký pozemok, na ktorom tvorím v súlade s prírodou a Matkou Zemou. Budujem rodový statok, na ktorom som založila nový ovocný sad, jedlý les a permakultúrnu záhradu. Práve do tohto prekrásneho prostredia, chodiali ešte donedávna aj všetci moji klienti, ktorých som sprevádzala pri ich sebarozvoji, podporovala som ich a inšpirovala som ich svojim vlastným konaním. Odovzdávala im svoje skúsenosti tak, aby si dokázali pomôcť tak, ako som si pomohla ja. Lebo každý z nás môže žiť svoj život jednoduchšie, ľahšie, krajšie a radostnejšie. Prácu terapeutky a koučky som už zavesila na kliniec a teraz sa zabávam tým, že robím semináre zamerané na tvorbu jedlých prírodných permakultúrnych záhrad. Pre niektorých klientov takéto záhrady aj navrhujem.
Jana Vnukoválektorka a dizajnérka prírodných záhrad
U Janky som absolvovala seminár Úspešná zmena života, meditácie aj osobný koučing. Janka má veľmi silnú charizmu a nádherný úsmev. Jej prístup je veľmi láskavý a citlivý, zároveň však priamy, úprimný otvárajúci oči a bránu do duše. Život ma k nej doviedol, aby mi pomohla chápať súvislosti, čo sa mi v živote deje, prečo sa to deje a pomáha mi to aj vyriešiť. Seminár Ozajstná zmena života veľmi odporúčam, je to silný zážitok v úzkom kruhu príjemných ľudí. Janka vedie seminár vo veľmi príjemnej a uvoľnenej atmosfére. Po jeho absolvovaní sa mi mení život každým dňom k lepšiemu. Preto som sa rozhodla pátrať s Jankou ďalej, ísť hlbšie do mojej duše a postupne s ňou absolvujem osobné stretnutia a meditácie, kde sa učím narábať s vlastnou energiou. Cítim, že Janke môžem dôverovať a viem, že postupne s jej pomocou sa zbavím všetkých strachov a opäť získam svoj život plne do vlastných rúk.
Lucia G.


Ak cítite, že chcete stráviť pekný a užitočný čas a urobiť tak niečo pozitívne pre seba, objednajte si  vstupenku na stretnutie

NOVÉ ZAČIATKY MAJÚ CENU

BASIC
45 €
Cena za osobu:
Vstupenka na stretnutie

Základné informácie o stretnutí

 • Objednať sa môžete od tohto dátumu kedykoľvek,
  berte však na vedomie, že faktúra je splatná do 7 dní od objednávky. Vaša účasť je zabezpečená okamžite po úhrade faktúry. V prípade, že faktúra nebude uhradená do termínu splatnosti, miesto rezervujeme pre iného záujemcu. Ak sa objednáte na poslednú chvíľu, faktúru je nevyhnutné zaplatiť pred začatím tréningu. 
 • Registrácia o 8,45h
  na stretnutie sa hláste len tí, ktorí sa viete dostaviť na 8,45h a zostať až do konca. Nie je možné prísť neskôr. Po workshope môžete ešte krátko pobudnúť v záhrade a relaxovať (do cca 15h)
 • Počet miest je obmedzený. Na stretnutí sa zúčastní maximálne 15 ľudí.
  Budeme vzájomne zdieľať a tešiť sa spolu. Povedzte o tom priateľom a príďte s nimi. Bude zábava.
 • Stretnutie nie je vhodné pre deti
  Zúčastniť sa môžu všetci od veku 18 rokov
 • Stretnutie bude prebiehať v jarných, letných a jesenných mesiacoch
  budeme v prírode, zoberte si karimatku, deku, možno vankúšik
 • Počas stretnutia
  sa budeme rozprávať o tom, aké sú vaše možnosti . Bude to forma seminára. Ak už máte záhradu, doneste si pôdorys. Možno bude priestor aj na rozhovor o nej. Ak záhradu nemáte, nevadí. Povieme si, ako sa nachádza priestor vhodný práve pre Vás.
 • Jedlo a pitie
  zabezpečím malé občerstvenie: káva, čaj, nápoje. Počas seminára robím len krátke prestávky. To, čo si donesiete, môžete pokojne konzumovať počas seminára. Keby mal niekto záujem, môžete si opekať aj na ohnisku.

Všetko na tomto pozemku bolo vytvorené s láskou. 

Uvidíte, čo všetko je možné vytvoriť, keď tvoríte to, čo je v súlade s vašou dušou. Príďte sa inšpirovať, naštartujte sa a tvorte tiež. 

Rada vás podporím a v prípade záujmu vám poskytnem aj konzultáciu. Počas stretnutia však iba pre jedného účastníka (viac nestihnem). 


Objednajte sa na individuálnu konzultáciu ohľadom výberu, resp. tvorby vášho priestoru a začnite tvoriť to, čo chcete naozaj žiť:

Po stretnutí som k dispozícii kedykoľvek.

Stretneme sa už čoskoro. Teším sa na vás!

Chcete sa niečo opýtať?

Napíšte mi na janka@jankanovazem.sk alebo zavolajte na 0903 266 412

Ak sa nedovoláte, je dosť pravdepodobné, že sa venujem iným klientom. Budem Vás kontaktovať ihneď, ako to bude z mojej strany možné.
Prípadne napíšte SMS, o ktorú službu máte záujem.