KTO SOM

Som lektorka, koučka a terapeutka. 

Vo videu uvádzam, že všetky ostatné videá sa nachádzajú na YouTube. Odvtedy, čo som nahrala toto krátke video,  sa veci zmenili a presunula som z YouTube všetky videá na moju stránku. Nájdete ich tu:

Vitajte, moje meno je Janka Vnuková. V tomto krátkom videu sa dozviete všetko o mojich službách, aj o tom akým spôsobom pracujem s klientami.  

  • som lektorka
    a som tu pre vás, ak nemáte jasno v tom, čo chcete a tápate, prežívate zo dňa na deň
  • som koučka
    a som tu pre vás, ak neviete sa pohnúť z miesta, pretože máte strach zo zmeny
  • som terapeutka
    a som tu pre vás, ak sa chcete zbaviť depresie, negatívnych myšlienok a žiť šťastnejšie

Učím umeniu milovať seba samého a okolitý svet. Vysvetľujem súvislosti, podľa ktorých si sami vytvárame svoju realitu. Odovzdávam svoje vedomosti a poznatky a vy zvážte, či ich potrebujete. 

Odovzdám vám jednoduché techniky, vďaka ktorým sa naučíte rozpoznávať pravdu o sebe samom. 

Práve tie vám pomôžu zistiť, čo je v súlade s vami a s vašim vnútrom. Stanú sa vašim terapeutom, lektorom aj sprievodcom. Vďaka nim si dokážete pomôcť kedykoľvek SAMI. 

Janulka moja. Ďakujem ti za všetko čo si mi odovzdala, si úžasná bytosť 😘😇😘. Bola to fakt jízda, ukázala si mi čo sa vo mne skrýva ❤️a za to ti zo srdiečka Ďakujem, ukázala si mi ako zmeniť svoj život, je to úžasné budem na sebe pracovať a určite sa niekedy ozvem 😍verím že sa čoskoro stretneme, život to zariadi. Mam ta veľmi rada, si v mojom srdiečku, prajem ti ešte krásne letné dni🌞🍀v tvojej nádhernej záhrade, máš to taký malý raj. Nech sa ti darí objímam ťa 😇💓😍.
Monika V. H. z Tiedy D

Ak potrebujete zmenu v živote ako soľ

Môžem povedať, že patrím medzi tých šťastnejších, ktorí našli vo svojom živote to, čo ich baví a napĺňa. Učím ľudí to, čo som sa v živote naučila ja.

Odovzdávam im svoje skúsenosti a vediem ich pri konzultáciách, v osobnom koučingu či tréningoch tak, aby prácou na sebe samých menili svoje životy a žili jednoduchší, krajší a zaujímavejší život.

Uchopíte si vnútornú silu. Máte jej viac, než si dokážete vôbec predstaviť.


Ak hľadáte novú prácu

Tiež som tu pre všetkých, ktorí by si radi našli novú prácu tak, aby bola v súlade s nimi a robila im ozajsnú radosť. Pretože iba tak vieme naplno a dokonca v ľahkosti využiť svoj potenciál.

Prídete na to, že dosiahnutie cieľov nemusí byť len náročnou a zdĺhavou cestou plnou prekážok. Energia je na vašej strane, a ak jej rozumiete, viete si celý proces dosiahnutia cieľov zjednodušiť a urýchliť.

V každej situácii je vždy viac pozitívnej energie než tej negatívnej. Naučíte sa to vidieť, aj cítiť.

Stretnutia s Jankou Vnukovou boli pre mňa doslova oslobodzujúce. Jej prístup a spôsob vyrovnávania sa s blokmi z minulosti, mi v krátkom čase doslova zmenil život. Ani neviem ako, ale urobil som rozhodnutia, ktoré som odkladal roky a takisto som začal vnímať veci okolo seba tak, že ma mnohé prestali vyrušovať. Keď sa ma na prvom stretnutí Janka spýtala, prečo som prišiel, tak som jej povedal, že hľadám pokoj v duši. Dnes mám pocit, že mi k tomuto poznaniu, vnímaniu a prežívaniu bola veľmi nápomocná. Som jej za to vďačný.
Ľuboš S.

V prvom rade som vďačná sebe, že som sa pre túto školu rozhodla a v druhom rade ďakujem Tebe, Jani, že si tu, a že si tu pre nás. Škola mi dala veľa. V prvom rade spoznávam samu seba, spoznávam svoje emócie, ktoré sú mojim kompasom, vďaka situáciám, ktoré sme si rozobrali, som si uvedomila, ako som konala a cítila. Naučila si nás myslieť a konať v prítomnom okamihu. Najviac si vážim a veľké plus je, že si nohami pevne na zemi, veľakrát si sa nám priblížila a otvorila ako žena a matka. A stotožnili sme sa s Tebou a Ty s nami pri veľa situáciách, ktoré všetky denne zažívame. Máš neskutočný prejav, intonáciu, myšlienky, vďaka čomu tréningy v škole ubehli ako voda. Veľmi pekne a z celého srdca ďakujeme. Aj naďalej rob, ako cítiš, rozdávaj svetlo, lebo aj vďaka Tebe sa my, ako naše dušičky, vidíme krajšie a cítime lepšie a môžeme šíriť svetlo ďalej.
Mary z Triedy B

Ak chcete žiť silu prítomného okamihu

Vďaka vášmu novému nastaveniu, pozitívnemu cíteniu a mysleniu sa vám začne meniť život k lepšiemu. Navýšite si totiž svoju energiu. Prídu nové pozitívne udalosti, ľudia aj príležitosti.

Dám vám do rúk nástroj, vďaka ktorému zistíte, že máte viac dôvodov na radosť a zlepší sa celková kvalita vášho života. Pozitívne zmeny zaznamenáte vo všetkých oblastiach vášho života.

Už počas tréningu sa naučíte, ako sa vrátiť do stavu pokoja. Tento pocit si udržíte vďaka cvičeniam, ktoré sa na tréningu naučíte.


Ak vediete tímy a hľadáte súlad

Ako kouč v pracovnej oblasti mám všetko, čo je rozhodujúce a potrebné pre koučovanie a trénovanie manažérov aj zamestnancov. Mnohé rady sú okamžite realizovateľné a vedú k výraznejšiemu úspechu v každodennom živote.

Pomôžem Vám rozvíjať nové perspektívy a dosiahnuť svoje ciele. Poznám veľmi dobre úskalia, s ktorými sa stretávate, nakoľko som ako dlhoročný manažér s osobnou zodpovednosťou a taktiež ako zamestnanec mala možnosť spoznať obe strany mince.

Ukážem vám spôsoby, ako čo najlepšie pracovať s rôznymi odborníkmi vo vašich tímoch, ako aj s vedúcimi pracovníkmi Vašich firiem.


A prečo ja?

Vždy som bola človekom, ktorý hľadal a ďalej hľadá vysvetlenie toho, čo sa mu v živote deje. Boli časy, keď som nebola spokojná so svojím životom a chcela som to zmeniť.

Na vysokej škole som študovala sociálnu psychológiu, sociológiu, filozofiu, psychológiu športu, telovýchovné lekárstvo, fyziológiu človeka atď.

Čítala som množstvo kníh, rôznu motivačnú literatúru, knihy o liečení a zdravom životnom štýle. Absolvovala som množstvo seminárov, rôznych kurzov a taktiež výcvik koučov. Najväčším učiteľom mi bol ale sám život.

Prečo by ste si mali vybrať mňa za svojho kouča, lektora, či terapeuta?

Mám veľa skúseností s prácou s ľuďmi, preto im viem pomôcť v súkromnej aj pracovnej oblasti. Viedla som ako manažér a leader viaceré tímy, stavala som nové tímy a pracovala s veľkým počtom ľudí. Dnes som ako koučka, lektorka a trénerka presne tam, kde chcem byť. V živote sa toho deje veľa, rôzne zmeny, ktoré vôbec nečakáme. Tak to bolo aj so mnou. Zažila som mnoho zmien a veľa životných situácií a získala som z nich osobné poznatky. Rástla som práve vďaka týmto skúsenostiam ako koučka aj ako človek, a preto Vám viem poskytnúť radu, možno iný pohľad na Vaše situácie a doviesť Vás k skutočnému nadhľadu a posunu vo Vašom živote. Vyskúšajte teda efektívne a moderné koučovanie a účinné terapie.

 

Naučte sa vidieť a meniť súvislosti, podľa ktorých si sami vytvárate svoju realitu. 

Milá Janka! Čo iné povedať ako to, že si fantastický učiteľ a nádherný človek. Ver mi, že bez Teba by to nebolo ono 🙂 Vieš veľmi dobre všetko vysvetliť a poukázať na riešenie daného problému alebo situácie. Tvoje semináre sú perfektné a mimoriadne poučné. Človek sa tu naučí ako pracovať so sebou a svojimi výzvami. Keď si naživo vyskúšame techniky a spôsob ako riešiť situáciu a dostať sa ku koreňu veci, je to ako keby uprostred daždivého dňa zrazu zasvietilo slniečko a človek okamžite pochopí podstatu svojho zaseknutia sa a následne si osvojí spôsob ako sa pohnúť a ísť ďalej... Je to balzam na dušu. Jani, pre mňa si proste jednotka. Mam Ta rada!
Ľudmila z Triedy A