OBJEDNÁVKA

Rodové statky Trenčiansky kraj - stretnutie

 • 1
  Vyplnenie formulára
  Po vyplnené a odoslaní formulára vám príde potvrdzujúci email s faktúrou, ktorú je potrebné zaplatiť do termínu splatnosti. Objednávka je záväzná a s povinnosťou platby.
 • 2
  Vstupenka
  Po uhradení faktúry a pripísaní finančných prostriedkov na náš účet vám bude doručené potvrdenie o tom, že sme zaznamenali úhradu. Toto potvrdenie bude slúžiť ako Vaša vstupenka.
 • 3
  Organizačné pokyny
  Organizačné pokyny k stretnutiu ste si mohli prečítať na predchádzajúcej stránke. Ak ste tak neučinili, vráťte sa o krok späť a oboznámte sa s nimi. Ďakujeme.

Názory účastníkov tréningu

Milá Janka, som veľmi rada,že som Vás spoznala. Chcem sa Vám poďakovať za odbornosť a láskavosť ,aj keď od semináru ubehol necelý týždeň s istotou môžem povedať: “ Môj život sa mení, lebo ja sa mením“ Mením svoje postoje. Naučila som sa prekonávať svoje obmedzenia. Vďaka cvičeniam som pochopila ako stíšiť svoju myseľ, otvoriť si srdce a vedome tvoriť svoj život. Ďakujem!
Maria Duranikova
Ako „absolventka“ Jankinho seminara sa chcem podakovat za perfektne ozrejmenie „problematiky“ a fungovania zivota a vrele odporucit vsetkym ostatnym, ktori tusia, ze TU nie sme len tak a zaroven bazia za stastnejsim zivotom a poznanim.
Simona Karczubova

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na janka@jankanovazem.sk alebo volajte na +421 903 266 412 v dňoch pondelok až v piatok
Tiež môžete kedykoľvek napísať sms a ja sa Vám ozvem ihneď, ako to bude z mojej strany možné.

Som tu pre vás, rada vám pomôžem.