ŠKOLA ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA

K šťastiu nevedie výťah. POUŽITE SCHODY!

Škola šťastného života

Chcete dosiahnuť trvalú zmenu vo vašich životoch?

Tvoriť život tak, ako ho chcete žiť?

Žiť v pravde voči sebe samému?

Byť spokojní a šťastní?

Majte viac pokoja, harmónie, radosti, zdravia a hojnosti. Pridajte sa k tým, ktorí už začali.

Od 4.2.2023 OTVÁRAME NOVÉ TRIEDY

 ONLINE - cez aplikáciu ZOOM. K pripojeniu vám stačí mobil alebo počítač. Po kliknutí na prihlasovací kód, ktorý vám zašlem, budete pripojení k tréningu. 

Ďalšia trieda začína už o 


K šťastiu nevedie výťah. Použite schody!

Som rada, že som sa zúčastnila tejto školy. Môj život sa začal meniť. Začala som viac vnímať samu seba, nielen zlé veci, ale aj dobré. Viac sa sústreďujem na súčasnosť, v čom som urobila veľký pokrok, lebo som žila vo veľkých strachoch o budúcnosť. Naučila som sa tu úžasné veci, za čo veľmi pekne ďakujem Janke. Je ešte veľa sa učiť, a preto sa teším na ďalšie stretnutia. Odporúčam všetkým ľuďom ... Myslím, že každý by mal absolvovať také niečo... určite by bol život pre nás všetkých oveľa krajší a jednoduchší. Jani, veľké Ďakujem.
Adriana z Triedy B

Učím spôsob, ako si odblokovať všetky zbytočné presvedčenia, programy a vzorce z vášho detstva, výchovy a vášho doterajšieho života.

Najväčšia PRIDANÁ HODNOTA tohto programu:


Naučíte sa pomôcť si v každej chvíli absolútne SAMI a nebudete viac potrebovať terapeutov, koučov, iné kurzy a semináre.

Odstránite si zo svojho života všetko, čo vám bránilo žiť v súlade so sebou samým.

Učím umeniu milovať seba samého a okolitý svet.


Naučím vás vidieť súvislosti, podľa ktorých si sami vytvárame svoju realitu. 

Milá Janinka. V decembri minulého roka som zatvorila jedny dvere a vzápätí sa mi otvorili nové - TVOJE. Som nesmierne vďačná za toto poznanie. Môj život sa otočil o 1000 stupňov. Neviem úplne presne, ako sa to stalo a čo sa vlastne stalo, ale je to tam. Ľudia sa ma pýtajú, čo to robím, že som iná, šťastná, spokojná, že žiarim a mám úžasnú iskru. Nikdy som takéto necítila. Teraz som šťastná, vyrovnaná žena. Jedno veľké ďakujem. Si úžasná žena. Ďakujem za Teba a teším sa na skoré videnie. Vždy s láskou.
Vierka o. z triedy B

ČO SA V ŠKOLE NA TRÉNINGOCH NAUČÍME:

1.tréning

Tréning je o tom, ako konkrétne si každý z nás tvorí svoju realitu, prečo sa nám dookola opakujú rovnaké situácie. Naučíte sa pracovať s energiou tak, aby vám to pomáhalo, naučíte sa ako si otvoriť srdce a pracovať s úplne novou energiou. Príde veľa AHA momentov. Zistíte, kto ste, čo znamená CÍTIM a čoMYSLÍM. Môžete si vybrať, ako chcete fungovať ďalej.


2.tréning

Tréningy sú plné rôznych cvičení, nakoľko máte zistiť, čo funguje vám. Sú to veci konkrétne a pre vás už navždy po zbytok života použiteľné. Nie je to len prednáška a rozprávanie o živote. Vy sa potrebujete dostať do stavu pokoja a pohody, kedykoľvek to budete v živote potrebovať.


3.tréning

Vplyv detstva na náš život. Každý z nás má narušené emočné vzorce, bolestné spomienky, negatívne postoje a nefunkčné predstavy o sebe. Oberajú nás o energiu. Pomenujeme ich a postupne ich budeme odstraňovať. Využívate svoj potenciál? Čo ponúkate svetu? Akú energiu? Necítite hojnosť a dostatok? Prečo je to tak, a ako to zmeniť? 


4.tréning

Budeme intenzívne pracovať na lepšom rozvinutí vašej vnútornej sily a jej uchopení. Popracujeme na rozvoji vašej sebahodnoty, sebaistoty a sebalásky.  Ako nájsť psychické príčiny chorôb a ako sa uzdraviť?


5.tréning

Naučíme sa ďalšie účinné a rýchle cvičenia a techniku "odblokov", ktorá slúži na odblokovanie akýchkoľvek blokov z nášho doterajšieho života. Je to ďalšia z vecí, ktorá vám pomôže už navždy. V tejto fáze budete žiť živoj úplne inak. Vaše srdce dávno vie, že zázraky sú možné. Jediný, kto to doteraz nevedel, bola vaša myseľ. Pokračujte sami :-). Už to dokážete.


6.tréning

Položíte si otázku a vaše vnútro odpovedá, vy totiž už rozumiete sami sebe. Zdokonalíte sa v práci s vlastnou energiou, načúvate vašej intuícii. Energia vám intenzívne doteká, cítite sa lepšie, máte ozajstnú radosť zo seba. Vaše telo sa uzdravuje.

Moje meno je Jana Vnuková a môžem povedať, že patrím medzi tých šťastnejších, ktorí našli vo svojom živote to, čo ich baví a napĺňa. Učím ľudí to, čo som sa v živote naučila ja. Odovzdávam im svoje skúsenosti a vediem ich pri konzultáciách, v osobnom koučingu či terapiách tak, aby prácou na sebe samých menili svoje životy a žili jednoduchší, krajší a zaujímavejší život.
Jana Vnukoválektorka, koučka a terapeutka.
Škola šťastného života bola pre mňa osobne veľkým prínosom. Janka, ktorá školu vedie, je človek s bohatými vedomosťami a skúsenosťami. Jej otvorený ľudský prístup, zodpovedanie akejkoľvek otázky, ktoré trápili nejednu z nás "žiačok", ktoré sme školu absolvovali a taktiež praktické rady do života boli veľmi obohacujúce a v spojeníi s príjemnou takmer domácou atmosférou to bol pre mňa príjemne strávený čas. Janka je skutočným sprievodcom na ceste k sebe samému. Ukázala mi, že nie je väčšej sily než vedomie, že mi všetci k šťastnému a plnohodnotnému životu máme všetko vo svojom vnútri. Ďakujem zo srdiečka. Určite odporúčam každej pripravenej osobe. Prajem všetko dobré a určite sa ešte uvidíme.
Jana H. z Triedy A

Ako prebieha ŠKOLA ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA


Brány školy sa otvárajú len dvakrát ročne - v zimnom a letnom semesteri. 

 • je to polročný program
  postupne od 1. tréningu až po 6. tréning - každý mesiac absolvujete jeden tréning
 • vyučovanie prebieha v TRIEDE
  online cez ZOOM alebo naživo (osobne u mňa na pozemku v obci Podkylava), podľa programu, ktorý si zvolíte a je to najviac 4-členná skupina
 • máme presný rozvrh
  jednotlivé tréningy navštevujete vo vopred stanovený termín podľa tabuľky - každá trieda má svoj rozvrh
 • školu môžete absolvovať aj individuálne
  (nie v skupine) - čo je skvelá forma sebarozvoja, ktorá ide úplne do vašej hĺbky, nakoľko sa môžem venovať iba Vám - kontaktujte ma a ja Vám rada objasním, ako budeme postupovať

Práve prebieha zápis do letného semestra.

Otvárajú sa ešte ďalšie 2 triedy, každá pre maximálne 4 ľudí.


Pôvodne mala mať Jedna trieda tréningy osobne u mňa na chate v krásnom zdravom prostredí v obci Podkylava a dve triedy mali mať tréningy ONLINE cez aplikáciu ZOOM.

Dnes 16.3. 2021 upravujem túto informáciu nasledovne: 

Do všetkých troch tried sa môžete prihlásiť, tak ako to vy potrebujete. Ak vám vyhovujú termíny v niektorej triede a môžete sa zúčastniť osobne, zúčastnite sa osobne. Ak sa práve nemôžete zúčastniť osobne, môžete v rámci tej istej triedy absolvovať tréning aj ONLINE. 

To znamená, že niektorí budú počas jedného tréningu môcť byť online a ostatní môžu prísť osobne. Čaká nás nádherná jar aj leto, takže sa vám niektorým možno podarí aj zavítať ku mne do môjho raja v obci Podkylava 🙂 .

TABUĽKA TERMÍNOV - LETNÝ SEMESTER - od marca 2021


od 20.marca 2021 - ONLINE alebo OSOBNE trieda I

TRIEDA I - obsadené - maximálny počet 4 ľudia 6 tréningov
vždy v sobotu ONLINE alebo OSOBNE na Podkylave na mojom pozemku

od 16.mája 2021 - ONLINE alebo OSOBNE trieda J

TRIEDA J - voľné miesta - maximálny počet 4 ľudia 6 tréningov
vždy v nedeľu ONLINE alebo OSOBNE na Podkylave na mojom pozemku

od 22.mája 2021 - ONLINE alebo OSOBNE trieda K

TRIEDA K - voľné miesta - maximálny počet 4 ľudia 6 tréningov
vždy v sobotu ONLINE alebo OSOBNE na Podkylave na mojom pozemku


V prípade, že niektorý z tréningov nemôžete absolvovať v danom termíne, je možnosť dohodnúť si náhradný termín 2-hodinového ONLINE stretnutia za doplatok 55€, na ktorom si prejdeme obsah tréningu. Druhá možnosť je, že Vám bude stačiť  videonahrávka z tréningu. Nechám to na Vás. Túto druhú možnosť je však možné využiť len 1x počas celej doby programu.

PODMIENKY PRE PRIJATIE DO ŠKOLY ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA:

V prípade, ak Vás tento program zaujal,

objednajte si termín telefonického prijímacieho rozhovoru v trvaní 20 minút v cene 10€. 


 • Počas tohto príjemného a voľného rozhovoru
  zistíme, či je škola vhodná pre Vás. V triede je počet miest obmedzený a ja rada pracujem s ľuďmi, ktorí sú rozhodnutí urobiť zmenu vo svojich životoch. Opýtajte sa, čo potrebujete o programe vedieť a ja Vám rada odpoviem.
 • Potrebné sú: ochota a úprimné odhodlanie
  pozrieť sa na seba a na veci vo Vašom živote inak (z nadhľadu, alebo iného uhla pohľadu) a taktiež je potrebné rozhodnutie, že sa idete naštartovať 🙂 a KONAŤ.
 • Budete môcť sami nacítiť
  počas rozhovoru, či sa chcete zúčastniť tohto polročného programu. 

Verím, že máte odhodlanie a vôľu urobiť zmeny, a preto so mnou radi strávite 20 minút počas prijímacieho rozhovoru, v ktorom sa môžete zdôveriť, čo si želáte v živote zmeniť, čo by ste chceli prípadne dosiahnuť a ako sa chcete cítiť.

Termín prijímacieho rozhovoru si môžete dohodnúť telefonicky na 0903 266 412. V prípade, že sa nedovoláte, budem Vás kontaktovať hneď, ako to z mojej strany bude možné.

Pýtajte sa, rada Vám odpoviem.  

BONUS V CENE ŠKOLY

členstvo v uzavretej facebookovej skupine Škola šťastného života (v hodnote 80 €, pričom túto sumu nie je možné odpočítať od celkovej ceny za kurz, nakoľko členstvo v skupine sa vyžaduje).


 To znamená, že budete mať v tejto skupine polročné členstvo zdarma, vďaka čomu si viete preštudovať veľké množstvo materiálu v podobe príspevkov, živých vysielaní a meditácií, ktoré už v skupine sú nahraté.

V priebehu svojho semestra budete naďalej počas celého polročného obdobia v skupine podporovaní ďalšími príspevkami. 


 Ak po ukončení školy budete mať záujem zostať v tejto facebookovej skupine, budete mať ďalšie členstvo spoplatnené.

STE ZVEDAVÍ? NAKUKNITE DO ŠKOLY ...

Pozrite si krátke úryvky z tréningu, aby ste mali predstavu, ako to prebieha online. Máme veľa zábavy a pohodičku.  Video má trošku zníženú kvalitu zvuku, nakoľko to bol ONLINE tréning, ktorý bol nahrávaný inak ako štandardne. Verím, že patríte k tým ľuďom, ktorí sa radšej koncetrujú na OBSAH videa 🙂 .


Ani presne neviem, kde mám začať. 🙂 Janku som dostala do cesty, ako dar. Potrebovala som pomoc a VESMÍR mi ju poslal. A k tomu ešte aj bonus: účasť v ŠKOLE ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA. Okrem toho, že som spoznala jednu neuveriteľne skvelú osôbku plnú lásky, vždy usmiatu, ktorá vnáša do duše svetlo, uvedomila som si veľa vecí, ktoré sa mi v živote diali a dejú a príčinu, pre ktorú sa dejú. Navyše som dostala možnosť ovplyvniť to, ČO sa mi deje a zmeniť postoj k tomu, ČO sa už udialo. ČO si človek môže viac priať, keď vie zmeniť tmu na svetlo? Začala som sa cítiť. Pocity, ktoré som si začala na sebe všímať, mi ukazujú smer, ktorým mám ísť a dokážem si vysvetliť, prečo dané pocity mám. Zároveň mám viac energie. Ale ako sa hovorí: "Bez práce nie sú koláče.", tak tu to platí dvojnásobne. Bez práce na sebe to nejde. A čím častejšie človek na sebe pracuje, tým rýchlejšie sa dostavia výsledky. A tie stoja za to! A opäť ako bonus k tomu sa vám chce na sebe pracovať stále viac. Zúčastnila som sa osobného koučingu, pobytu v pyramíde, meditácie, školy. Všetko vrelo odporúčam! Všetko mi prinieslo a prináša do života pozitívne dianie a do duše väčší pokoj. A hlavne väčšiu lásku k sebe samej. ĎAKUJEM JANI !!!
Zuzana Felgrová Súkeníková z Triedy A

Študovať v triedach I - J - K môžete za

Cena za osobu poradenstvo 20 min
10 €
jednorázovo
Prijímací rozhovor - telefonicky
povinné
Cena za osobu pri platbe do 15.5.2021
450 €
1 semester
1 platba 450 €
+ BONUS: členstvo v uzavretej FB skupine
Cena za osobu pri platbe na 2 splátky
468 €
1 semester
1 platba do 15.5.2021 = 234 €
2 platba do 23.7.2021 = 234 €
+ BONUS: členstvo v uzavretej FB skupine

Základné informácie o online tréningu

 • Objednať sa môžete od tohto dátumu kedykoľvek,
  berte však na vedomie, že faktúra je splatná do 7 dní od objednávky. Vaša účasť je zabezpečená okamžite po úhrade faktúry. V prípade, že faktúra nebude uhradená do termínu splatnosti, miesto rezervujeme pre iného záujemcu. Ak sa prihlásite tesne pred začatím programu, je faktúra splatná vždy pred začatím prvého tréningu.
 • Počet miest je obmedzený. Na tréningu sa zúčastnia maximálne 4 osoby.
  Pracujem len s malými skupinami ľudí, nakoľko tréningy sú veľmi intenzívne. Dostanete tak priestor oveľa viac sa pýtať na to, čo sa potrebujete dozvedieť. Vďaka tomu sa Vám podarí uskutočniť zmeny vo Vašom živote.
 • Tréningy pre triedy I , J a K budú prebiehať OSOBNE a ONLINE cez aplikáciu ZOOM,
  Pokiaľ viete prísť osobne, prídete osobne. Pokiaľ vám vyhovuje absolvovať tréning ONLINE, absolvujete ho ONLINE. Je to tak preto, že zohľadňujem súčasné protipandemické opatrenia. Verím však, že sa situácia čoskoro zmemí a niektorí budete môcť prísť aj osobne ku mne. Ste tu srdečne vítaní. Pokiaľ ste z veľkej diaľky, môžete absolvovať všetky tréningy iba ONLINE. Kód k pripojeniu cez ZOOM budem posielať mailom jeden deň pred tréningom a to večer o 18 h. Stačí kliknúť na odkaz, ktorý Vám pošlem a na tlačítko pripojiť. V prípade otázok k pripojeniu ma pokojne kontaktujte.
 • Tréningy naživo (osobne) sa budú konať u mňa na pozemku v lone prírody
  na Myjavských kopaniciach v obci Podkylava. Na tréning je potrebné sa dostaviť 15 minút pred jeho začiatkom.
 • Možnosti platby na splátky sú uvedené v cenníku.
  Zoberte, prosím, na vedomie, že napriek tomu, že je platba rozdelená na splátky, každú splátku ste povinní zaplatiť. V prípade, že nemôžete zaplatiť všetky splátky, určite sa neobjednávajte, nakoľko by ste zbytočne zabrali miesto niekomu, kto chce naozaj celý program absolvovať.
 • Ďakujem za pochopenie a Vašu korektnosť.
  Vyberte si jednu z možností v cenníku a kliknite na tlačítko OBJEDNAŤ a následne vyplňte objednávkový formulár.

Individuálne štúdium osobne alebo online

Cena za osobu pri platbe za každý absolvovaný tréning zvlášť
150 €
1 platba 150 €
Cena za osobu pri platbe za 10 tréningov naraz
1400€
1 platba 1400 €
+ BONUS: členstvo v uzavretej FB skupine

Odovzdávam svoje vedomosti a poznatky a vy zvážte, či ich potrebujete. Ak áno, teším sa na stretnutie s vami.

Stretneme sa v škole. Teším sa na vás!

Chcete sa niečo opýtať?

Napíšte mi na terapialaskou@terapialaskou.sk alebo zavolajte na 0903 266 412

Ak sa nedovoláte, je dosť pravdepodobné, že sa venujem iným klientom. Budem Vás kontaktovať ihneď, ako to bude z mojej strany možné.
Prípadne napíšte SMS, o ktorú službu máte záujem.