K šťastiu nevedie výťah.  
 
 
POUŽITE SCHODY!

ak chcete:

  • dosiahnuť trvalú zmenu vo vašich životoch
  • tvoriť život tak, ako ho chcete žiť
  • žiť v pravde voči sebe samému
  • byť spokojní a šťastní
  • mať viac pokoja, harmónie, radosti, zdravia a hojnosti

pridajte sa k tým, ktorí už začali a prihláste sa do

Školy šťastného života

Najväčšia PRIDANÁ HODNOTA tohto programu:

naučíte sa pomôcť si v každej chvíli absolútne SAMI a nebudete viac potrebovať terapeutov, koučov, iné kurzy a semináre.

Učím totiž jeden spôsob, ako si odblokovať všetky zbytočné presvedčenia, programy a vzorce z vášho detstva, výchovy a vášho doterajšieho života. Naučíte sa odstrániť si zo svojho života všetko, čo vám bránilo žiť v súlade so sebou samým. Ukážky nájdete v mojich videách na mojej web stránke. Presvedčte sa sami. 

 Program som pre vás pripravila na základe mojich osobných skúseností a znalostí. Mne samej sa podarilo zmeniť život od základu. Učím umeniu milovať seba samého a okolitý svet. Vysvetľujem súvislosti, podľa ktorých si sami vytvárame svoju realitu. Odovzdávam svoje vedomosti a poznatky a vy zvážte, či ich potrebujete. Ak áno, všetky potrebné informácie sa dozviete na praktických tréningoch vrámci Školy šťastného života a  na individuálnych koučingových a terapeutických  stretnutiach. 

Čo robíme na tréningoch:

1. tréning

Ako konkrétne si každý z nás tvorí svoju realitu, prečo sa nám (resp. opakujú) rovnaké situácie.

Naučíte sa pracovať s energiou tak, aby vám to pomáhalo, naučíte sa ako si otvoriť srdce a pracovať s úplne novou energiou. Príde veľa AHA momentov.

Zistíte, kto ste, čo znamená CÍTIM a čo MYSLÍM. Môžete si vybrať, ako chcete fungovať ďalej.

2. tréning

Tréningy sú plné rôznych cvičení, nakoľko máte zistiť, čo funguje vám. Sú to veci konkrétne a pre vás už navždy po zbytok života použiteľné.

Nie je to len prednáška a rozprávanie o živote. Vy sa potrebujete dostať do stavu pokoja a pohody, kedykoľvek to budete v živote potrebovať. 

3. tréning

Vplyv detstva na náš život. Každý z nás má narušené emočné vzorce, bolestné spomienky, negatívne postoje a nefunkčné predstavy o sebe. Oberajú nás o energiu. Pomenujeme ich a postupne ich budeme odstraňovať. 

Využívate svoj potenciál? Čo ponúkate svetu? Akú energiu?

Necítite hojnosť a dostatok? Prečo je to tak, a ako to zmeniť? 

4. tréning

Budeme intenzívne pracovať na lepšom rozvinutí vašej vnútornej sily a jej uchopení.

Popracujeme na rozvoji vašej sebahodnoty, sebaistoty a sebalásky

Ako nájsť psychické príčiny chorôb a ako sa uzdraviť?

5. tréning

Budete sa učiť ďalšie účinné a rýchle cvičenia a techniku "odblokov", ktorá slúži na odblokovanie akýchkoľvek blokov z nášho doterajšieho života. Je to ďalšia z vecí, ktorá vám pomôže už navždy. 

V tejto fáze budete žiť živoj úplne inak. Vaše srdce dávno vie, že zázraky sú možné. Jediný, kto to doteraz nevedel, bola vaša myseľ.

Pokračujte sami :-). Už to dokážete.

6. tréning

Položíte si otázku a vaše vnútro odpovedá, vy totiž už rozumiete sami sebeZdokonalíte sa v práci s vlastnou energiou, načúvate vašej intuícii.

Energia vám intenzívne doteká, cítite sa lepšie, máte ozajstnú radosť zo seba. Vaše telo sa uzdravuje.

Ako prebieha 

ŠKOLA ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA

  • polročný program prebieha v 4-člennej skupine: triede postupne od 1. tréningu až po 6. tréning - každý mesiac absolvujete jeden tréning,
  • jednotlivé tréningy navštevujete vo vopred stanovený termín podľa tabuľky uvedenej nižšie
  • v prípade, že si zvolíte možnosť absolvovať školu individuálne a nie v skupine, kontaktujte ma a ja Vám rada objasním, ako budeme postupovať. Je to forma sebarozvoja, ktorá ide úplne do vašej hĺbky, nakoľko sa môžem venovať iba Vám.

Otváram v letnom semestri 3 triedy, každú pre maximálne  4 ľu.

Jedna trieda bude mať tréningy osobne u mňa na chate v krásnom zdravom prostredí v obci Podkylava a dve triedy budú mať tréningy ONLINE cez aplikáciu ZOOM.

ŠKOLU ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA otváram len dvakrát ročne - v zimnom a letnom semesteri.

 Ceny nájdete úplne dole na stránke v cenníku. 

TABUĽKA TERMÍNOV - ZIMNÝ SEMESTER - od septembra 2020

TABUĽKA TERMÍNOV - LETNÝ SEMESTER :

od 20.marca 2021 - ONLINE triedy I a J
od 27.marca 2021 - osobne trieda K

TRIEDA I - voľné miesta - maximálny počet 4 ľudia 6 tréningov
vždy v sobotu ONLINE
TRIEDA J - voľné miesta - maximálny počet 4 ľudia 6 tréningov
vždy v nedeľu ONLINE
TRIEDA K - voľné miesta - maximálny počet 4 ľudia 6 tréningov
vždy v sobotu na Podkylave na mojom pozemku

V prípade, že niektorý z tréningov nemôžete absolvovať v danom termíne, je možnosť dohodnúť si náhradný termín 2-hodinového ONLINE stretnutia za doplatok 55€, na ktorom si prejdeme obsah tréningu. 

PODMIENKY PRE PRIJATIE DO ŠKOLY ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA:

V prípade, ak Vás tento program zaujal,

objednajte si termín telefonického prijímacieho rozhovoru v trvaní 20 minút v cene 10€. 

Počas tohto príjemného a voľného rozhovoru zistíme, či je škola vhodná pre Vás. V triede je počet miest obmedzený a ja rada pracujem s ľuďmi, ktorí sú rozhodnutí urobiť zmenu vo svojich životoch. Opýtajte sa, čo potrebujete o programe vedieť a ja Vám rada odpoviem.

Potrebné sú: ochota a úprimné odhodlanie pozrieť sa na seba a na veci vo Vašom živote inak (z nadhľadu, alebo iného uhla pohľadu) a taktiež je potrebné rozhodnutie, že sa idete naštartovať 🙂 a KONAŤ.

Počas rozhovoru si budete môcť sami nacítiť, či sa chcete zúčastniť tohto polročného programu. 

Verím, že máte odhodlanie a vôľu urobiť zmeny, a preto so mnou radi strávite 20 minút počas prijímacieho rozhovoru, v ktorom sa môžete zdôveriť, čo si želáte v živote zmeniť, čo by ste chceli prípadne dosiahnuť a ako sa chcete cítiť.

Termín prijímacieho rozhovoru si môžete dohodnúť telefonicky na 0903266412. V prípade, že sa nedovoláte, budem Vás kontaktovať hneď, ako to z mojej strany bude možné.

Pýtajte sa a ja Vám rada odpoviem.  

Ako BONUS máte v cene školy aj členstvo v uzavretej facebookovej skupine Škola šťastného života (v hodnote 80€, pričom túto sumu nie je možné odpočítať od celkovej ceny za kurz, nakoľko členstvo v skupine sa vyžaduje). To znamená, že budete mať v tejto skupine polročné členstvo zdarma, vďaka čomu si viete preštudovať veľké množstvo materiálu v podobe príspevkov, živých vysielaní a meditácií, ktoré už v skupine sú nahraté, pričom budete naďalej počas celého polročného obdobia v skupine podporovaní ďalšími príspevkami. Ak po ukončení školy budete mať záujem zostať v tejto facebookovej skupine, budete mať ďalšie členstvo spoplatnené.

Tu si môžete pozrieť krátke úryvky z tréningu, aby ste mali predstavu, ako to prebieha online. Máme veľa zábavy a pohodičku. Postupne budem pridávať ďalšie úryvky. Video má trošku zníženú kvalitu zvuku, nakoľko to bol ONLINE tréning, ktorý bol nahrávaný inak ako štandardne. Verím, že patríte k tým ľuďom, ktorí sa radšej koncetrujú na OBSAH videa 🙂 .

Názor klientov na tento

program.

Janulka moja. Ďakujem ti za všetko, čo si mi odovzdala, si úžasná bytosť 😘😇😘. Bola to fakt jízda, ukázala si mi čo sa vo mne skrýva ❤️a za to ti zo srdiečka Ďakujem, ukázala si mi, ako zmeniť svoj život, je to úžasné, budem na sebe pracovať a určite sa niekedy ozvem 😍verím, že sa čoskoro stretneme, život to zariadi. Mam ta veľmi rada, si v mojom srdiečku, prajem ti ešte krásne letné dni🌞🍀v tvojej nádhernej záhrade, máš to taký malý raj. Nech sa ti darí objímam ťa 😇💓😍.
Monika V. H. z Triedy D
Som rada, že som sa zúčastnila tejto školy. Môj život sa začal meniť. Začala som viac vnímať samu seba, nielen zlé veci, ale aj dobré. Viac sa sústreďujem na súčasnosť, v čom som urobila veľký pokrok, lebo som žila vo veľkých strachoch o budúcnosť. Naučila som sa tu úžasné veci, začo veľmi pekne ďakujem Janke. Je ešte veľa sa učiť, a preto sa teším na ďalšie stretnutia. Odporúčam všetkým ľuďom..... Myslím, že každý by mal absolvovať také niečo...určite by bol život pre nás všetkých oveľa krajší a jednoduchší. Jani, veľké Ďakujem.
Adriana z Triedy B
Milá Janinka. V decembri minulého roka som zatvorila jedny dvere a vzápätí sa mi otvorili nové - TVOJE. Som nesmierne vďačná za tot poznanie. Môj život sa otočil o 1000 stupňov. Neviem úplne presne, ako sa to stalo, a čo sa vlastne stalo, ale je to tam. Ľudia sa ma pýtajú, čo to robím, že som iná, šťastná, spokojná, že žiarim a mám úžasnú iskru. Nikdy som takéto necítila. Ja som šťastná, vyrovnaná žena. Jedno veľké ďakujem. Si úžasná žena. Ďakujem za Teba a teším sa na skoré videnie. Vždy s láskou.
Vierka O. z Triedy B

Tréningom vás bude sprevádzať Janka Vnuková

Moje meno je Jana Vnuková a môžem povedať, že patrím medzi tých šťastnejších, ktorí našli vo svojom živote to, čo ich baví a napĺňa. Učím ľudí to, čo som sa v živote naučila ja. Odovzdávam im svoje skúsenosti a vediem ich pri konzultáciách, v osobnom koučingu či terapiách tak, aby prácou na sebe samých menili svoje životy a žili jednoduchší, krajší a zaujímavejší život.

CENNÍK - Trieda I, Trieda J

a Trieda K

  Objednať sa môžete kedykoľvek, berte však na vedomie, že faktúra je splatná do 7 dní od objednávky. Vaša účasť je zabezpečená okamžite po úhrade faktúry. V prípade, že faktúra nebude uhradená do termínu splatnosti, miesto rezervujeme pre iného záujemcu.  Ak sa prihlásite tesne pred začatím programu, je faktúra splatná vždy pred začatím prvého tréningu.

Možnosti platby na splátky sú uvedené v cenníku. Zoberte, prosím, na vedomie, že napriek tomu, že je platba rozdelená na splátky, každú splátku ste povinní zaplatiť. V prípade, že nemôžete zaplatiť všetky splátky, určite sa neobjednávajte, nakoľko by ste zbytočne zabrali miesto niekomu, kto chce naozaj celý program absolvovať. Ďakujem za pochopenie a Vašu korektnosť. Vyberte si jednu z možností v cenníku a kliknite na talčítko OBJEDNAŤ a následne vyplňte objednávkový formulár. 

Počet miest je obmedzený.

Cena za osobu poradenstvo 20min
10€
Ročně
Prijímací rozhovor - telefonicky
Cena za osobu pri platbe do 19.2.2021
450€
1 platba 450€
+ BONUS: členstvo v uzavretej FB skupine
Cena za osobu pri platbe na 2 splátky
468€
1 platba do 19.2.2021 = 234€
2 platba do 16.4.2021 = 234€
+ BONUS: členstvo v uzavretej FB skupine

CENNÍK - Individuálna forma

osobne alebo online

Cena za osobu pri platbe za každý absolvovaný tréning zvlášť
150 €
1 platba 150 €
Cena za osobu pri platbe za 10 tréningov naraz
1400€
1 platba 1400€
+ BONUS: členstvo v uzavretej FB skupine

Chcete sa niečo opýtať?

Ak sa chcete dozvedieť viac, pokojne mi napíšte na terapialaskou@terapialaskou.sk
alebo
mi zavolajte na č. 0903266412.
Volajte IBA v pracovné dni
od 9h - 10h,
pretože počas ostatných hodín sa venujem klientom a svojmu súkromnému životu. Ďalším riešením je, že napíšete SMS a ja  Vás budem kontaktovať hneď, ako to z mojej strany bude možné.

http://terapialaskou.sk/