ŠKOLA ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA

K šťastiu nevedie výťah. POUŽITE SCHODY!

Škola šťastného života

Chcete dosiahnuť TRVALÚ zmenu vo vašich životoch?

Tvoriť život tak, ako ho chcete žiť?

Žiť v pravde voči sebe samému?

Byť spokojní a šťastní?

Aj vy môžete mať v živote pokoj, harmóniu, radosť, zdravie a hojnosť. Pridajte sa k tým, ktorí už začali.

NOVÚ TRIEDU UŽ NEOTVÁRAM, túto webovú stránku tu nechávam už iba pre klientov, ktorí sú momentálne v triede R.

v prípade záujmu sa prihláste

ZAČNITE

 Tento program môžete absolvovať OSOBNE na mojom pozemku v obci Podkylava ALEBO ONLINE - cez aplikáciu ZOOM. K pripojeniu vám stačí mobil alebo počítač. Po kliknutí na prihlasovací kód, ktorý vám zašlem, budete pripojení k tréningu. 


K šťastiu nevedie výťah. Použite schody!

Som rada, že som sa zúčastnila tejto školy. Môj život sa začal meniť. Začala som viac vnímať samu seba, nielen zlé veci, ale aj dobré. Viac sa sústreďujem na súčasnosť, v čom som urobila veľký pokrok, lebo som žila vo veľkých strachoch o budúcnosť. Naučila som sa tu úžasné veci, za čo veľmi pekne ďakujem Janke. Je ešte veľa sa učiť, a preto sa teším na ďalšie stretnutia. Odporúčam všetkým ľuďom ... Myslím, že každý by mal absolvovať také niečo... určite by bol život pre nás všetkých oveľa krajší a jednoduchší. Jani, veľké Ďakujem.
Adriana z Triedy B

Môj program je pre tých, ktorí už na sebe DLHODOBO pracujú, veľa toho prečítali, absolvovali rôzne kurzy a semináre na tému sebarozvoja a rozumejú tomu, že byť šťastnejší a radostnejší je záležitosťou neustáleho navyšovania svojej vibrácie.

Učím spôsob, ako si odblokovať všetky zbytočné presvedčenia, programy a vzorce z vášho detstva, výchovy a vášho doterajšieho života.

Najväčšia PRIDANÁ HODNOTA tohto programu:


Naučíte sa pomôcť si v každej chvíli absolútne SAMI a nebudete viac potrebovať terapeutov, koučov, iné kurzy a semináre.

Odstránite si zo svojho života všetko, čo vám bránilo žiť v súlade so sebou samým.

Učím umeniu milovať seba samého a okolitý svet.


Naučím vás vidieť súvislosti, podľa ktorých si sami vytvárame svoju realitu. 

Milá Janinka. V decembri minulého roka som zatvorila jedny dvere a vzápätí sa mi otvorili nové - TVOJE. Som nesmierne vďačná za toto poznanie. Môj život sa otočil o 1000 stupňov. Neviem úplne presne, ako sa to stalo a čo sa vlastne stalo, ale je to tam. Ľudia sa ma pýtajú, čo to robím, že som iná, šťastná, spokojná, že žiarim a mám úžasnú iskru. Nikdy som takéto necítila. Teraz som šťastná, vyrovnaná žena. Jedno veľké ďakujem. Si úžasná žena. Ďakujem za Teba a teším sa na skoré videnie. Vždy s láskou.
Vierka o. z triedy B

ČO SA V ŠKOLE NA NAŠICH STRETNUTIACH NAUČÍME:

1.stretnutie

Stretnutie je malým opakovaním a zhrnutím toho, čo ste sa doteraz o tvorbe svoje reality naučili. V prípade, ak sa vám napriek všetkým vedomostiam aj naďalej opakujú určité situácie, pomenujeme si príčiny tohto javu a začneme ich odstraňovať. Naučíte sa pracovať s energiou tak, aby vám to pomáhalo. Už na tomto prvom stretnutí vám vysvetlím, ako si môžete OKAMŽITE čistiť presvedčenia a všetko, čo vám neprospieva. Od tohto momentu môžete pracovať so svojou energiou plne inak. Príde veľa AHA momentov. Budete mať možnosť zistiť, kto ste, čo naozaj CÍTITE a čo si MYSLÍTE. Často tieto dve veci nie sú v súlade. Môžete si vybrať, ako chcete fungovať ďalej.


2.stretnutie

Stretnutia sú plné rôznych cvičení, nakoľko máte zistiť, čo funguje vám. Sú to veci konkrétne a pre vás už navždy po zbytok života použiteľné. Nie je to len prednáška a rozprávanie o živote. Vy sa potrebujete dostať do stavu pokoja a pohody, kedykoľvek to budete v živote potrebovať. Naučíte sa kvantové opravy, ktoré vám pomôžu zmeniť vo vašom živote čokoľvek. Budet ich vedieť okamžite použiť. Výsledky vás môžu prekvapiť :-).


3.stretnutie

Vplyv detstva na náš život. Túto tému preberieme dôkladne. Je totiž čas zmeniť POSTOJ k svojej minulosti. Ak ste doteraz nezmenili POSTOJ, ale len NÁZOR na svoju minulosť, je dosť pravdepodobné, že sa vám niektoré situácie stále opakujú. Môžete byť dokonca zúfalí z toho, že ste veci čistili už milionkrát. NIE JE dôvod na zúfalstvo a frustráciu! No, každý z nás má narušené emočné vzorce, bolestné spomienky, negatívne postoje a nefunkčné predstavy o sebe. Často však ani len netúšíme, kde v podvedomí sú a aké sú, nevidíme ich. Oberajú nás však o energiu. Pomenujeme ich a postupne ich budeme odstraňovať. Dáme im: Páá páá 🙂 . Ďalšie témy tohto stretnutia sú: Využívate svoj potenciál? Čo ponúkate svetu? Akú energiu? Necítite hojnosť a dostatok? Prečo je to tak, a ako to zmeniť? 


4.stretnutie

Budeme intenzívne pracovať na lepšom rozvinutí vašej vnútornej sily a jej uchopení. Popracujeme na rozvoji vašej sebahodnoty, sebaistoty a sebalásky.  Ako nájsť psychické príčiny chorôb a ako sa uzdraviť?


5.stretnutie

Zdokonalíte sa v tom, čo ste sa naučili, budeme robiť ďalšie účinné a rýchle cvičenia a techniku "odblokov", zistíte, že vám to ide hravo a že to nie je žiadna veda. Dáme do toho hravosť, radosť, ľahkosť, prirodzenosť. Je to ďalšia z vecí, ktorá vám pomôže už navždy. V tejto fáze budete žiť život úplne inak. Vaše srdce dávno vie, že zázraky sú možné. Jediný, kto to doteraz nevedel, bola vaša myseľ. Pokračujte sami :-). Už to dokážete.


6.stretnutie

Položíte si otázku a vaše vnútro odpovedá, vy totiž už rozumiete sami sebe. Zdokonalíte sa v práci s vlastnou energiou, načúvate vašej intuícii. Energia vám intenzívne doteká, cítite sa lepšie, máte ozajstnú radosť zo seba. Vaše telo sa uzdravuje.

Moje meno je Jana Vnuková a môžem povedať, že patrím k tým, ktorí robia vo svojom živote to, čo ich baví a napĺňa. Veľa som sa toho za posledné roky o sebe naučila, urobila som veľa závažných zmien v mojom živote. Opustila som navždy moje rodné mesto Bratislavu a žijem v lone prírody na Myjavských kopaniciach. Kúpila som veľký pozemok, na ktorom tvorím v súlade s prírodou a Matkou Zemom. Budujem rodový statok, na ktorom som založila nový ovocný sad, jedlý les a permakultúrnu záhradu. Práve do tohto prekrásneho prostredia, chodia aj všetci moji klienti, ktorých sprevádzam pri ich sebarozvoji, podporujem ich a inšpirujem ich svojim vlastným konaním. Odovzdávam im svoje skúsenosti a vediem ich pri konzultáciách, v osobnom koučingu či terapiách tak, aby si dokázali tiež pomôcť tak, ako som si pomohla ja. Lebo každý z nás môže žiť svoj život jednoduchšie, ľahšie, krajšie a radostnejšie.
Jana Vnukoválektorka, koučka a terapeutka.
Škola šťastného života bola pre mňa osobne veľkým prínosom. Janka, ktorá školu vedie, je človek s bohatými vedomosťami a skúsenosťami. Jej otvorený ľudský prístup, zodpovedanie akejkoľvek otázky, ktoré trápili nejednu z nás "žiačok", ktoré sme školu absolvovali a taktiež praktické rady do života boli veľmi obohacujúce a v spojeníi s príjemnou takmer domácou atmosférou to bol pre mňa príjemne strávený čas. Janka je skutočným sprievodcom na ceste k sebe samému. Ukázala mi, že nie je väčšej sily než vedomie, že mi všetci k šťastnému a plnohodnotnému životu máme všetko vo svojom vnútri. Ďakujem zo srdiečka. Určite odporúčam každej pripravenej osobe. Prajem všetko dobré a určite sa ešte uvidíme.
Jana H. z Triedy A

Ako prebieha ŠKOLA ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA


Brány školy sa otvárajú vždy, keď sa naplní plný počet účastníkov v triede. Preto si môžete kedykoľvek rezervovať miesto. 

 • je to polročný program
  postupne od 1. stretnutia až po 6. stretnutie - každý mesiac absolvujete jedno stretnutie. Nakoľko je nás málo, termíny stretnutí v ľahkosti dohodneme. Stretnutia sú buď v sobotu, alebo v nedeľu, podľa dohody. Termíny tréningov nájdete, keď kliknete na zelené tlačítko pod konkrétnou triedou, v ktorej si želáte byť.
 • vyučovanie prebieha v TRIEDE
  online cez ZOOM alebo naživo (osobne u mňa na pozemku v obci Podkylava), podľa programu, ktorý si zvolíte a je to najviac 5-členná skupina
 • máme presný rozvrh
  jednotlivé stretnutia navštevujete vo vopred stanovený termín. Nižšie si kalendár pre triedu, ktorú ste si zvolili, môžete rozkliknúť
 • školu môžete absolvovať aj individuálne
  (nie v skupine) - čo je skvelá forma sebarozvoja, ktorá ide úplne do vašej hĺbky, nakoľko sa môžem venovať iba Vám - kontaktujte ma a ja Vám rada objasním, ako budeme postupovať

Pracujem IBA s ľuďmi:

 • ktorí už vedia, že sú ENERGIOU
  tiež vedia, že sú súčasťou VEDOMIA, resp. že sú NÍM
 • ktorí už vedia, že si svoju realitu tvoria sami
  a že sú zodpovední za svoje myšlienky, pocity, presvedčenia a podľa toho vyzerá aj svet okolo nich
 • ktorí väčšinu svojho BYTIA žijú v láske a nie v strachu
  nakoľko pochopili rozdiel medzi týmito stavmi a rozhodli sa žiť s otvoreným srdcom
 • ktorí sú ochotní
  vzdať sa aj posledných zbytkov hnevu, zlosti, jedu, nenávisti a chcú vedome transformovať tieto nízke emócie na lásku, súcit, pokoj a harmóniu
 • ktorí majú
  bežné druhy strachov, prípadne ľahké a občasné depresie, trpia nespavosťou
 • ktorí chcú žiť v prírode
  venujem sa AJ ľuďom, ktorí cítia, že by sa chceli odsťahovať z veľkých miest a žiť v prírode, len ešte stále nevedia, ako to urobiť, prípadne majú plnú hlavu presvedčení, ktoré im bránia v realizácii prvých krokov. Príďte sa pozrieť na môj pozemok, inšpirujte sa, spracujte si svoje strachy vďaka koučingu, alebo krátkemu transformačnému pobytu v mojej Chatke Nová zem a buďte k svojmu snu bližšie. Transformačné pobyty sú samozrejme nie len pre týchto ľudí. Oddýchnuť si a načúvať chvíľu svojej duši môže prísť ktokoľvek.
 • ktorí by radi opustili konzumný spôsob života,
  a otvorili sa novým príležitostiam a možnosti žiť ľahko a radostne

Dôležité upozornenie 

UŽ NEPRACUJEM S ĽUĎMI:

 • ktorí ešte ani len netušia, že sú ENERGIOU
  a ešte nevedia, že sú bez výhrad spoluzodpovední zato, ako dnešný svet vyzerá
 • ktorí ešte nevedia, že si svoju realitu tvoria sami
  a že sú zodpovední za svoje myšlienky, pocity, presvedčenia a podľa toho sa im v živote darí
 • ktorí väčšinu svojho času žijú v strachu
  majú panické poruchy, hlboké úzkostné stavy, mániodepresívne a schizofrenické stavy. Nájdite si, prosím, iných terapeutov a koučov. Čítajte knihy, vzdelávajte sa, navštevujte kurzy, atď. Viacerých mojich klietov som z takýchto stavov definitívne vyviedla a žijú plnohodnoté životy. Rozhodla som sa však, že sa budem venovať už len ľuďom, ktorí doteraz na sebe úprimne a v odvahe pracovali. S takými ľuďmi veľmi rada pracujem. Znamená to, že si šetrím svoju energiu. Nie je to nič osobné. Platí totiž: "Tým, čím sa obklopujeme, tým sa stávame." Všetko má na nás vplyv a my si môžeme vďaka slobodnej vôli vybrať, čím sa budeme obklopovať. Naďalej s týmito ľuďmi súcitím, rozumiem im, vzhľadom nato, že aj ja som si prešla všetkými ťažkými stavmi. Dnes stojím však pevne na nohách. Nikto to neurobil za mňa. Áno, mala som vynikajúcich učiteľov, začo som vďačná.
 • ktorí nie sú ochotní
  vzdať sa aj posledných zbytkov hnevu, zlosti, jedu, nenávisti a donekonečna potrebujú presviedčať všetkých o svojej pravde
 • ktorí zahlcujú svoju myseľ
  informáciami z mainstreamových medií a koncentrujú celú svoju pozornosť na dianie vo vonkajšom svete namiesto toho, aby sa zaoberali svojim svetom vnútorným.
 • ktorí sa držia v kŕči konzumného spôsobu života,
  znásilňujú svojou mysľou realitu, namiesto toho aby ju začali v láske tvoriť

V prípade záujmu o účasť v škole, ma kontaktujte telefonicky na čísle 0903266412.

Každá trieda je pre maximálne 6 ľudí.


Do triedy sa môžete prihlásiť, tak ako to vy potrebujete. Ak vám vyhovujú termíny a môžete prísť osobne (odporúčam), tak prídete osobne. Ak sa nemôžete dostaviť z časových dôvodov osobne, môžete byť ONLINE. A ak ste z väčšej diaľky, môžete absolvovať všetky stretnutia ONLINE. 

To znamená, že niektorí budú počas jedného tréningu môcť byť online a ostatní môžu prísť osobne. Čaká nás nádherná jar aj leto. Určite sa vám niektorým podarí aj zavítať ku mne do môjho raja v obci Podkylava 🙂 .

TABUĽKA TERMÍNOV - LETNÝ SEMESTER - od januára/marca 2023

od 8.januára 2023 - ONLINE alebo OSOBNE trieda P

TRIEDA P - obsadené- maximálny počet 5 ľudí 6 stretnutí
vždy v sobotu ONLINE alebo OSOBNE na Podkylave na mojom pozemku

od 18. marca 2023 - ONLINE alebo OSOBNE trieda R

TRIEDA R - obsadené - maximálny počet 6 ľudí 6 stretnutí
1x v sobotu a 5x v nedeľu ONLINE alebo OSOBNE na Podkylave na mojom pozemku
V prípade záujmu o miesto v ďalšej triede ma kontaktujte telefonicky. Poviem Vám všetky informácie.

PODMIENKY PRE PRIJATIE DO ŠKOLY ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA:

V prípade, ak Vás tento program zaujal,

dohodnite si termín telefonického prijímacieho rozhovoru v trvaní 15 minút zdarma 


 • Počas tohto príjemného a voľného rozhovoru
  zistíme, či je škola vhodná pre Vás. V triede je počet miest obmedzený a ja rada pracujem s ľuďmi, ktorí sú rozhodnutí urobiť zmenu vo svojich životoch. Opýtajte sa, čo potrebujete o programe vedieť a ja Vám rada odpoviem.
 • Potrebné sú: ochota a úprimné odhodlanie
  pozrieť sa na seba a na veci vo Vašom živote inak (z nadhľadu, alebo iného uhla pohľadu) a taktiež je potrebné rozhodnutie, že sa idete naštartovať 🙂 a KONAŤ.
 • Budete môcť sami nacítiť
  počas rozhovoru, či sa chcete zúčastniť tohto polročného programu. 

Verím, že máte odhodlanie a vôľu urobiť zmeny, a preto so mnou radi strávite 20 minút počas prijímacieho rozhovoru, v ktorom sa môžete zdôveriť, čo si želáte v živote zmeniť, čo by ste chceli prípadne dosiahnuť a ako sa chcete cítiť.

Klienti, ktorí u mňa boli minimálne na jednej terapii, nemusia prijímací rozhovor absolvovať.

Termín prijímacieho rozhovoru si môžete dohodnúť telefonicky na 0903 266 412. V prípade, že sa nedovoláte, budem Vás kontaktovať hneď, ako to z mojej strany bude možné.

Pýtajte sa, rada Vám odpoviem.  

BONUS V CENE ŠKOLY

členstvo v uzavretej facebookovej skupine Škola šťastného života


 To znamená, že budete mať v tejto skupine členstvo zdarma, vďaka čomu si viete preštudovať veľké množstvo materiálu v podobe príspevkov, živých vysielaní a meditácií, ktoré už v skupine sú nahraté.


 Ak po ukončení školy budete mať záujem zostať v tejto facebookovej skupine, budete mať ďalšie členstvo zdarma.

STE ZVEDAVÍ? NAKUKNITE DO ŠKOLY ...

Pozrite si krátke úryvky z tréningov (stretnutí), aby ste mali predstavu, ako to prebieha online. Máme veľa zábavy a pohodičku.  Video má trošku zníženú kvalitu zvuku, nakoľko to bol ONLINE tréning, ktorý bol nahrávaný inak ako štandardne. Verím, že patríte k tým ľuďom, ktorí sa radšej koncetrujú na OBSAH videa 🙂 .


Ani presne neviem, kde mám začať. 🙂 Janku som dostala do cesty, ako dar. Potrebovala som pomoc a VESMÍR mi ju poslal. A k tomu ešte aj bonus: účasť v ŠKOLE ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA. Okrem toho, že som spoznala jednu neuveriteľne skvelú osôbku plnú lásky, vždy usmiatu, ktorá vnáša do duše svetlo, uvedomila som si veľa vecí, ktoré sa mi v živote diali a dejú a príčinu, pre ktorú sa dejú. Navyše som dostala možnosť ovplyvniť to, ČO sa mi deje a zmeniť postoj k tomu, ČO sa už udialo. ČO si človek môže viac priať, keď vie zmeniť tmu na svetlo? Začala som sa cítiť. Pocity, ktoré som si začala na sebe všímať, mi ukazujú smer, ktorým mám ísť a dokážem si vysvetliť, prečo dané pocity mám. Zároveň mám viac energie. Ale ako sa hovorí: "Bez práce nie sú koláče.", tak tu to platí dvojnásobne. Bez práce na sebe to nejde. A čím častejšie človek na sebe pracuje, tým rýchlejšie sa dostavia výsledky. A tie stoja za to! A opäť ako bonus k tomu sa vám chce na sebe pracovať stále viac. Zúčastnila som sa osobného koučingu, pobytu v pyramíde, meditácie, školy. Všetko vrelo odporúčam! Všetko mi prinieslo a prináša do života pozitívne dianie a do duše väčší pokoj. A hlavne väčšiu lásku k sebe samej. ĎAKUJEM JANI !!!
Zuzana Felgrová Súkeníková z Triedy A

Študovať v triede  R môžete za

Tlačidlo "Objednať" pre Vás odblokujem až po telefonickom hovore.

ceny pre triedu R

Cena za osobu pri platbe v 1 splátke
580 €
1 semester
1 platba 580 €
+ BONUS: členstvo v uzavretej FB skupine
Cena za osobu pri platbe na 2 splátky
600 €
1 semester
1 platba pred začatím školy= 300 €
2 platba pred 3. stretnutím = 300 €
+ BONUS: členstvo v uzavretej FB skupine

Základné informácie o stretnutiach v Škole

 • Objednať sa môžete od tohto dátumu kedykoľvek,
  berte však na vedomie, že faktúra je splatná do 7 dní od objednávky. Vaša účasť je zabezpečená okamžite po úhrade faktúry. V prípade, že faktúra nebude uhradená do termínu splatnosti, miesto rezervujeme pre iného záujemcu. Ak sa prihlásite tesne pred začatím programu, je faktúra splatná vždy pred začatím prvého stretnutia.
 • Tlačítko "Objednať",
  bude pre Vás sprístupnené po spomínanom prijímacom rozhovore.
 • Počet miest je obmedzený. Na stretnutí sa zúčastní maximálne 6 osôb.
  Pracujem len s malými skupinami ľudí, nakoľko tréningy sú veľmi intenzívne. Dostanete tak priestor oveľa viac sa pýtať na to, čo sa potrebujete dozvedieť. Vďaka tomu sa Vám podarí uskutočniť zmeny vo Vašom živote.
 • Stretnutia pre triedy P a R budú prebiehať OSOBNE aj ONLINE cez aplikáciu ZOOM,
  Pokiaľ viete prísť osobne, prídete osobne. Pokiaľ vám vyhovuje absolvovať tréning ONLINE, absolvujete ho ONLINE. Je to tak preto, že v prípade, že by od jesene znova platili protipandemické opatrenia, budem môcť pokračovať v stretnutiach aj ONLINE. Verím však, že takáto situácia už nenastane a niektorí budete môcť prísť aj osobne ku mne. Ste tu srdečne vítaní. Pokiaľ ste z veľkej diaľky, môžete absolvovať všetky stretnutia iba ONLINE. Kód k pripojeniu cez ZOOM budem posielať mailom jeden deň pred stretnutím a to večer o 18 h. Stačí kliknúť na odkaz, ktorý Vám pošlem a na tlačítko pripojiť. V prípade otázok k pripojeniu ma pokojne kontaktujte.
 • Stretnutia naživo (osobne) sa budú konať u mňa na pozemku v lone prírody
  na Myjavských kopaniciach v obci Podkylava. Na stretnutie je potrebné sa dostaviť 15 minút pred jeho začiatkom.
 • Možnosti platby na splátky sú uvedené v cenníku.
  Zoberte, prosím, na vedomie, že napriek tomu, že je platba rozdelená na splátky, každú splátku ste povinní zaplatiť. V prípade, že nemôžete zaplatiť všetky splátky, určite sa neobjednávajte, nakoľko by ste zbytočne zabrali miesto niekomu, kto chce naozaj celý program absolvovať.
 • Ďakujem za pochopenie a Vašu korektnosť.
  Vyberte si jednu z možností v cenníku a kliknite na tlačítko OBJEDNAŤ a následne vyplňte objednávkový formulár.

Odovzdávam svoje vedomosti a poznatky a vy zvážte, či ich potrebujete. Ak áno, teším sa na stretnutie s vami.

Stretneme sa v škole. Teším sa na vás!

Chcete sa niečo opýtať?

Napíšte mi na janka@jankanovazem.sk alebo zavolajte na 0903 266 412

Ak sa nedovoláte, je dosť pravdepodobné, že sa venujem iným klientom. Budem Vás kontaktovať ihneď, ako to bude z mojej strany možné.
Prípadne napíšte SMS, o ktorú službu máte záujem.