STRETNUTIE (MALÝ TRÉNING)PRE TÝCH, KTORÍ CHCÚ ŽIŤ V PRÍRODE

Zakúste KAŽDODENNÚ REALITU na rodovom statku

Stretnutie milých ľudí v prírode

Chcete vidieť a zažiť, čo sa dá v láske a v radosti vytvoriť?

Budujete tiež rodový statok, alebo sa len chystáte?

Chcete zdieľať svoje skúsenosti s ostatnými, podeliť sa o zážitky a vzájomne sa inšpirovať?

Chceli by ste žiť a tvoriť  v prírode, len neviete, ako začať? 

 Zdržiava vás niečo na vašej ceste k radostnému, zdravému  a ľahkému životu? Rozpoznajte to a osloboďte sa. 

 Tvoríte už v radosti a v súlade s prírodou a chcete sa s ostatnými podeliť o svoje skúsenosti? Prebúdza sa veľa ľudí, sú pripravení na zmenu. Príďte a zasvieťte 🙂 . 


Začiatok stretnutia (od 9,30h do cca 12h) bude prebiehať formou seminára (respektíve malého tréningu), počas ktorého si budete mať možnosť odstrániť presvedčenia, ktoré vám bránia dosiahnuť to, čo chcete. 


Budeme meniť slabú energiu na silnú. Veľmi užitočná vec 🙂 .

NEDEĽA - 15.5.2022 

 9:30 - 17:30 

 U mňa na pozemku na adrese Podkylava u Pagáčov 206, 91616 Podkylava. 

Zažite prekrásny deň v lone prírody na Myjavských kopaniciach v obci Podkylava.

Voľné miesta!

Počet miest je obmedzený!


Čo uvidíte a zažijete? 

Pozrite si video okolia a fotogalériu tohto priestoru. 


Zažite toto stretnutie a:

 • inšpirujte sa,
  je lepšie raz vidieť, ako 100x počuť. Už 6 rok tvorím permakultúrnu záhradu a jedlý les
 • uvidíte,
  ako sa tvorí krásny priestor. V prípade záujmu vám porozprávam o princípoch permakultúry a o mojich skúsenostiach s ňou
 • pomenujte, čo vám bráni v tom, aby ste dokázali tvoriť podobne
  možno sú to len strachy a programy bežiace na pozadí
 • zdieľajte, smejte sa s ostatnými,
  do všetkého sa dá nazrieť hravou formou, život vôbec nemusí byť utrpenie. My sa rozhodujeme, ako to bude.
 • priložte ruku k dielu
  a vyskúšajte si sami niektoré činnosti a prácu v permakultúrnej záhrade. Je to radosť, nie hrdlačina 🙂
 • oddýchnite si
  započúvajte sa do spevu vtáčikov, stíšte svoju myseľ a nechajte hovoriť dušu. Spočiňte len tak pohodení na tráve, pozorujúc včielky, mravčekov, motýle, či stromy hýbajúce sa vo vánku
 • zrelaxujte
  v pyramíde po dobu cca 15 -20 minút
Moje meno je Jana Vnuková a môžem povedať, že patrím k tým, ktorí robia vo svojom živote to, čo ich baví a napĺňa. Veľa som sa toho za posledné roky o sebe naučila, urobila som veľa závažných zmien v mojom živote. Opustila som navždy moje rodné mesto Bratislavu a žijem v lone prírody na Myjavských kopaniciach. Kúpila som veľký pozemok, na ktorom tvorím v súlade s prírodou a Matkou Zemom. Budujem rodový statok, na ktorom som založila nový ovocný sad, jedlý les a permakultúrnu záhradu. Práve do tohto prekrásneho prostredia, chodia aj všetci moji klienti, ktorých sprevádzam pri ich sebarozvoji, podporujem ich a inšpirujem ich svojim vlastným konaním. Odovzdávam im svoje skúsenosti a vediem ich pri konzultáciách, v osobnom koučingu či terapiách tak, aby si dokázali tiež pomôcť tak, ako som si pomohla ja. Lebo každý z nás môže žiť svoj život jednoduchšie, ľahšie, krajšie a radostnejšie.
Jana Vnukoválektorka, koučka a terapeutka.
U Janky som absolvovala seminár Úspešná zmena života, meditácie aj osobný koučing. Janka má veľmi silnú charizmu a nádherný úsmev. Jej prístup je veľmi láskavý a citlivý, zároveň však priamy, úprimný otvárajúci oči a bránu do duše. Život ma k nej doviedol, aby mi pomohla chápať súvislosti, čo sa mi v živote deje, prečo sa to deje a pomáha mi to aj vyriešiť. Seminár Ozajstná zmena života veľmi odporúčam, je to silný zážitok v úzkom kruhu príjemných ľudí. Janka vedie seminár vo veľmi príjemnej a uvoľnenej atmosfére. Po jeho absolvovaní sa mi mení život každým dňom k lepšiemu. Preto som sa rozhodla pátrať s Jankou ďalej, ísť hlbšie do mojej duše a postupne s ňou absolvujem osobné stretnutia a meditácie, kde sa učím narábať s vlastnou energiou. Cítim, že Janke môžem dôverovať a viem, že postupne s jej pomocou sa zbavím všetkých strachov a opäť získam svoj život plne do vlastných rúk.
Lucia G.


Ak cítite, že chcete stráviť pekný a užitočný čas a urobiť tak niečo pozitívne pre seba, objednajte si  vstupenku na stretnutie

STRETNUTIE MILÝCH ĽUDÍ MÁ CENU

BASIC
20 €
Cena za osobu:
Vstupenka na stretnutie

Základné informácie o stretnutí

 • Objednať sa môžete od tohto dátumu kedykoľvek,
  berte však na vedomie, že faktúra je splatná do 7 dní od objednávky. Vaša účasť je zabezpečená okamžite po úhrade faktúry. V prípade, že faktúra nebude uhradená do termínu splatnosti, miesto rezervujeme pre iného záujemcu. Ak sa objednáte na poslednú chvíľu, faktúru je nevyhnutné zaplatiť pred začatím tréningu. 
 • Registrácia o 9,15h
  na stretnutie sa hláste len tí, ktorí sa viete dostaviť na 9,15h a zostať až do konca. Nie je možné prísť neskôr a budem rada, ak zotrváte aspoň do 16,30h. Ostatní, ktorým sa tu bude páčiť, môžu pobudnúť aj dlhšie (do cca 17,30h)
 • Počet miest je obmedzený. Na stretnutí tréningu sa zúčastní maximálne 25 ľudí.
  Budeme vzájomne zdieľať a tešiť sa spolu.
 • Stretnutie nie je vhodné pre deti
  Zúčastniť sa môžu všetci od veku 18 rokov
 • Stretnutie bude prebiehať v jarných, letných a jesenných mesiacoch
  budeme v prírode, zoberte si karimatku, deku, možno vankúšik
 • Počas stretnutia
  sa budeme rozprávať o tom, aké sú vaše možnosti (od 9,30h do cca 12h). Bude to forma seminára (respektíve malého tréningu), počas ktorého si budete mať možnosť odstrániť presvedčenia, ktoré vám bránia v tom, čo chcete. Budeme meniť slabú energiu na silnú. Potom budeme pracovať v záhrade 1-2 hodinky od cca 12h do 14h (doneste si rukavice), žienky budú sadiť plánty do permakultúrnych záhonov a chlapi môžu pomôcť s drevom), poobede od 14h budeme grilovať zeleninku, následne sa môžete voľne pohodiť do záhradky, relaxovať a zostať do cca 17,30h.
 • Jedlo a pitie
  zabezpečím malé občerstvenie: káva, čaj, nápoje, a niečo na zahryznutie, ku grilovačke: uhorky, horčica, kečup, chren, iné pochutiny a nejakú zeleninku na grilovanie. Doneste, prosím, každý tiež niečo pod zub, prípadne, ak si chcete opekať na ohnisku, alebo grilovať aj mäsko, tak si ho doneste. Ugrilujeme všetko, načo máte chuť.

Všetko na tomto pozemku bolo vytvorené s láskou. 

Uvidíte, čo všetko je možné vytvoriť, keď tvoríte to, čo je v súlade s vašou dušou. Príďte sa inšpirovať, naštartujte sa a tvorte tiež. 

Rada vás podporím a v prípade záujmu vám poskytnem aj konzultáciu. Počas stretnutia však iba pre jedného účastníka (viac nestihnem). 

Objednajte sa na individuálnu konzultáciu a začnite tvoriť to, čo chcete naozaj žiť:

Po stretnutí som k dispozícii kedykoľvek.

Stretneme sa už čoskoro. Teším sa na vás!

Chcete sa niečo opýtať?

Napíšte mi na janka@jankanovazem.sk alebo zavolajte na 0903 266 412

Ak sa nedovoláte, je dosť pravdepodobné, že sa venujem iným klientom. Budem Vás kontaktovať ihneď, ako to bude z mojej strany možné.
Prípadne napíšte SMS, o ktorú službu máte záujem.