TERAPIE

Pomôžem Vám odstrániť to, čo Vás blokuje a bráni Vám žiť šťastný a zdravý život.

Už pri prvom stretnutí zaznamenáte zmeny a bude Vám podstatne lepšie.

Prečítajte si referencie a články na mojej webovej stránke.

Individuálna osobná alebo telefonická terapia/konzultácia (poradenstvo) je vhodná pre ľudí, ktorí:

 • chcú mať harmóniu vo vzťahoch - partnerských, pracovných, vzťahoch s rodičmi alebo deťmi
 • chcú mať dobrý pocit zo seba samých a z každodenných činností, chcú žiť v radosti, zažívať pozitívne emócie
 • chcú mať ideálne zdravie
 • chcú mať hojnosť a dostatok
 • chcú cítiť sebaistotu a mať zdravé sebavedomie
 • chcú mať radosť a naplnenie z práce
 • chcú vedieť zadefinovať svoje ciele
 • chcú dosahovať svoje ciele s ľahkosťou
 • sa chcú pohnúť vpred a ľahšie sa rozhodovať
 • chcú mať dostatok energie, elánu a radosti v živote
 • chcú sa zbaviť rôznych druhov strachov, panických stavov a stavov úzkosti

Individuálná osobná alebo telefonická terapia/konzultácia (niekto tomu hovorí: etikoterapeutický koučing, alebo poradenstvo) a tréningy slúžia na pochopenie životných situácií, ktoré sa Vám dejú. Uvedomíte si, na akých mentálnych programoch a vzorcoch fungujete.  Tieto vzorce a programy Vás totiž nútia správať sa presne tak, ako sa správate. Pochopíte, prečo sa cítite zle a aj to, ako je možné to zmeniť a definitívne ich raz a navždy odstrániť.

 

Počas individuálnej terapie spoločne nájdeme to, čo v súčasnosti spúšťa Vaše reakcie na Vaše okolie, členov rodiny, spolupracovníkov a kamarátov. 

 

Keď pochopíte tento mechanizmus, uvedomíte si jeho dopad, správne ho uchopíte a spracujete, uvoľnia sa Vám blokády a uľaví sa Vám. Je to práca na sebe samom. Niekedy je ťažšia, niekedy ľahšia, ale ja odporúčam vnímať to len ako učenie a návrat k sebe samému. Naučíte sa, čo to znamená, mať sa naozaj úprimne rád. 

 

Keďže počas terapie si pod mojim vedením (sprevádzaním) odblokuvávate rôzne blokády, presvedčenia a vzorce, nastáva okamžite zmena (vibračná) Vo vašej energii. Prebieha harmonizácia Vašej energie a Vy sa cítite pokojnejšie a ľahšie. Veď ako ináč by ste sa potom mohli cítiť, keď zložíte zo seba ten batoh starostí.... Viac sa dozviete na stretnutí, prípadne ma kontaktujte telefonicky.

 

Osobné terapie robím od 1.6.2020 už len na Podkylave (16km od Piešťan).  Je však taktiež  možné absolvovať telefonickú terapiu alebo ONLINE terapiu z pohodlia Vášho domova. Všetky druhy terapií sú rovnako účinné. Môžete si vybrať podľa vlastného pocitu, prípadne, ak ste z väčšej diaľky, tak je tu pre Vás aj možnosť telefonickej terapie, alebo online terapie.

Partnerská (párová) terapia/konzultácia je vhodná pre ľudí, ktorí:

 • sú ochotní pracovať na svojom partnerskom vzťahu ako pár, nakoľko v ich záujme je mať láskyplný a harmonický vzťah.
 • chcú zlepšiť komunikáciu vo vzťahu
 • chcú skončiť s "hrou na lásku", to znamená s hrou na "Toma a Jerryho", s hrou na vinu a trest
 • chcú mať radosť so spoločne strávených chvíľ
 • chcú sa cítiť rovnako príjemne, keď sú spolu ako aj, keď sú každý osamote
 • chcú mať jasno v tom, ako vychovávať v láske svoje deti a chcú ťahať pri ich výchove za rovnaký koniec
 • chcú si vedieť zadefinovať úlohy vo vzťahu a rozdeliť si ich tak, aby boli spokojní a každý v súlade sám so sebou
 • sa chcú pohnúť vpred a ľahšie sa rozhodovať každý za seba a zároveň ako pár
 • chcú mať dostatok energie, elánu a radosti v živote

Partnerská terapia a tréningy slúžia na pochopenie životných situácií, ktoré sa Vám dejú. Tento druh terapie Vám má pomôcť k tomu, aby ste spoločne s partnerom urobili zmeny tak, aby to vyhovovalo Vám obom. Odporúčam najprv individuálnu terapiu pre každého z partnerov a následne partnerskú terapiu.

 

Verte, že keď naozaj úprimne chcete, tak sa dá všetko. Dá sa žiť aj nádherný láskyplný vzťah. Treba sa pre takýto vzťah najprv pevne rozhodnúť a potom KONAŤ.


Pravidlá pri objednávaní termínov: 

Termín je potrebné si dohodnúť telefonicky. Následne je potrebné sa objednať cez tútu webovú stránku. Po sltačení tlačítka "OBJEDNAŤ" budete presmerovaní na objednávkový formulár, ktorý je potrebné vyplniť a odoslať. Na základe objednávky Vám pošlem (najneskôr v deň objednávky) faktúru k úhrade. Faktúra je splatná 24 hodín pred termínom telefonickej terapie. Ak faktúra v tomto čase nebude uhradená, Vaša objednávka bude stornovaná a termín rezervujeme pre iného záujemcu.

Ďalšie informácie k objednaniu sa na terapiu nájdete dole.

CENNÍK

INDIVIDUÁLNA  OSOBNÁ TERAPIA/KONZULTÁCIA

Trvanie: 1 h
50 €
Trvanie: 1,5 h
70 €
Trvanie: 2 h
95 €

TELEFONICKÁ TERAPIA/KONZULTÁCIA: 

 

volám ja Vám, nakoľko mám neobmedzené volania

ONLINE TERAPIA/KONZULTÁCIA: 

ONLINE terapiu je možné absolvovať cez Messenger alebo cez aplikáciu Google Meet, alebo ZOOM a tým pádom budeme mať aj vizuálny kontakt. K online terapii Vám pošlem mailom link, na ktorý kliknete a následne stlačíte tlačítko "Pripojiť sa". Je to veľmi jednoduché.

Objednať sa môžete telefonicky. Ak sa nedovoláte, je dosť pravdepodobné, že sa venujem iným klientom. Zavolám Vám späť ihneď, ako to bude z mojej strany možné.  Prípadne napíšte sms, o ktorú službu máte záujem.

Trvanie: 30 min
Tento druh krátkej terapie slúži skôr pre mojich klientov, ktorí už absolvovali viaceré terapeutické stretnutia, respektíve Školu šťastného života. Týmto som Vám chcela dať možnosť. aby ste v prípade potreby mohli v krátkosti prekonzultovať svoj problém. Ak sa niekedy v niečom zamotáte, respektíve stratíte, nie je nutné padať dole.
20€
Trvanie: 1 h
45€
Trvanie: 1,5h
Termín si treba vopred dohodnúť telefonicky. Terapia bude prebiehať po úhrade faktúry, ktorú Vám zašlem. Môžete volať z celej SR aj ČR, prípadne z iných EU štátov. V prípade, že Vám bude tento spôsob konzultácií vyhovovať, môžete v nich pokračovať. Táto možnosť je vhodná pre tých, ktorí majú problém dopraviť sa na Podkylavu, alebo tých, ktorým to lepšie vyhovuje z časových dôvodov.
65€

PARTNERSKÁ TERAPIA

Trvanie: 1 h
65€
Trvanie: 1,5 h
95€
Trvanie: 2 h
135 €
 • 1
  Zbavíte sa strachov, úzkosti a paniky, budete sebaistejší a slobodnejší, uchopíte si svoju vnútornú silu a začnete si nanovo vytvárať realitu, ktorá bude vyhovovať Vám.
 • 2
  Prepustíte zlé spomienky a budete si viac vychutnávať prítomnosť.
 • 3
  Ak budete k práci na sebe samom pristupovať poctivo, uzdraví sa Vaše telo a Vy sa budete môcť vrátiť k činnostiam, ktoré Vám robili radosť.
 • 4
  Budete mať oveľa viac energie, radosť zo života a lepší spánok
,,U Janky som absolvovala seminár Kvantová zmena života, meditácie aj osobný koučing. Janka má veľmi silnú charizmu a nádherný úsmev. Jej prístup je veľmi láskavý a citlivý, zároveň však priamy, úprimný otvárajúci oči a bránu do duše. Život ma k nej doviedol, aby mi pomohla chápať súvislosti, čo sa mi v živote deje, pochopiť mi prečo sa to deje a pomáha mi to aj vyriešiť. Seminár Kvantová zmena života veľmi odporúčam, je to silný zážitok v úzkom kruhu príjemných ľudí. Janka vedie seminár vo veľmi príjemnej a uvoľnenej atmosfére. Po jeho absolvovaní sa mi mení život každým dňom k lepšiemu. Preto som sa rozhodla pátrať s Jankou ďalej, ísť hlbšie do mojej duše a postupne s ňou absolvujem osobné stretnutia a meditácie, kde sa učím narábať s vlastnou energiou. Cítim, že Janke môžem dôverovať a viem, že postupne s jej pomocou sa zbavím všetkých strachov a opäť získam svoj život plne do vlastných rúk."
Lucia G.
Si úžasná bytosť. Rozhovory s Tebou sú ako balzam na dušu. Aj vďaka Tebe sa stávam lepším človekom. Ďakujem!
Ľudmila
Stretnutia s Jankou Vnukovou boli pre mňa doslova oslobodzujúce. Jej prístup a spôsob vyrovnávania sa s blokmi z minulosti, mi v krátkom čase doslova zmenil život. Ani neviem ako, ale urobil som rozhodnutia, ktoré som odkladal roky a takisto som začal vnímať veci okolo seba tak, že ma mnohé prestali vyrušovať. Keď sa ma na prvom stretnutí Janka spýtala, prečo som prišiel, tak som jej povedal, že hľadám pokoj v duši. Dnes mám pocit, že mi k tomuto poznaniu, vnímaniu a prežívaniu bola veľmi nápomocná. Som jej za to vďačný.
Ľuboš S.