PREDNÁŠKA

Nahrávka prednášky

Pokojná myseľ a otvorené srdce

Pre všetkých, ktorí sú pripravení na zmenu.

Cieľ prednášky:

Rozpoznanie svojich základných nefunkčných a funkčných presvedčení, programov a vzorcov, vďaka ktorému dochádza do veľkej miery k pochopeniu a u niekoho aj k uvedomeniu.

Téma prednášky:

Je veľa spôsobov, ako si utíšiť myseľ a otvoriť si srdce. V prednáške uvidíte, ako rýchlo je možné dostať sa do stavu pokoja a ticha a budete to môcť využiť po zbytok vášho života.

Na prednáške vysvetľujem, ako je možné odstrániť si rôzne blokády, nezdravé a nefunkčné presvedčenia a programy z Vašej mysle. Pokiaľ ste pripravení, tak je tu spôsob, ako sa posúvať ďalej a v súlade s vašou dušou. Na prednáškach, na ktorých sme sa doteraz stretávali OSOBNE, som vám urobila konkrétne ukážky týchto "odblokov". Nakoľko je táto  prednáška nahraná a nemala som počas nej možnosť interakcie s vami, dovoľujem si Vás upozorniť, že túto "metódu", resp. "techniku odblokov" máte možnosť vidieť na mojej webovej stránke v sekci videá: https://jankanovazem.sk/videa/uryvky-z-treningov/, kde sú úryvky z tréningov. Tieto ostatné nahrávky sú voľne dostupné a bezplatné.

Ľudia skôr uveria tomu, čo je zložité, ako tomu, čo je jednoduché. No v skutočnosti je to všetko jednoduchšie, ako si myslíme. V prípade ak Vás tento rýchly spôsob odblokovania si svojich programov a vzorcov osloví, môžete sa ho prísť naučiť, či už v rámci terapií alebo rôznych tréningov uvedených na mojej web stránke.

 Ja ho používam už viac ako tri roky na koučingových a stretnutiach s klientmi a pri terapiách. Účinky sú rýchle a hlboké. Vie sa to naučiť absolútne každý.

Mojim zámerom je, odovzdať tieto informácie čo najväčšiemu počtu ľudí. Je potrebné, aby ľudia vedeli, že sa nemusia trápiť, a že z utrpenia existuje cesta von.

Všetky moje prednášky a to čo je uvedené v bezplatných videách na mojej web stránke, sú malou "ochutnávkou" toho, čo sa môžete naučiť na mojich tréningoch, ktoré sú určené pre ľudí, ktorí sú na začiatku sebapoznania, prípadne pre pokročilých. 

Všetky prednášky sú ZÁŽITKOVÉ,  takže aj na tejto prednáške sa naučíte cvičenia, ktoré budete môcť použiť v každodennom živote. 

V prípade záujmu si môžete túto prednášku zakúpiť po kliknutí na tlačítko v CENNÍKU.

CENNÍK

Prednáška Pokojná myseľ a otvorené srdce - Nahrávka
19€

Po stlačení tlačítka "OBJEDNAŤ" - budete presmerovaní na objednávkový formulár, ktorý je potrebné vyplniť a odoslať. Na základe objednávky Vám pošlem (v deň objednávky, najneskôr však na druhý deň od objednávky) faktúru k úhrade. Splatnosť faktúry je 7 dní.

Ak sa chcete dozvedieť viac, zavolajte mi na č. 0903266412.

Volajte IBA v pracovné dni od 8h - 10h, pretože počas ostatných hodín sa venujem klientom a môjmu súkromnému životu 🙂 . Ďalším riešením je, že napíšete SMS a ja  Vás budem kontaktovať hneď, ako to z mojej strany bude možné.

Chcete sa niečo opýtať?

Pokojne mi napíšte na janka@jankanovazem.sk alebo zavolajte na 0903266412

http://jankanovazem.sk/