PREDNÁŠKY OSOBNÉ alebo ONLINE

Pre všetkých, ktorí sú pripravení na zmenu.

Cieľ prednášok:

Rozpoznanie svojich základných nefunkčných a funkčných presvedčení, programov a vzorcov, vďaka ktorému dochádza do veľkej miery k pochopeniu a u niekoho aj k uvedomeniu.

Termíny a miesta konania prednášok:

Pripojenie cez Google je úplne jednoduché, v pravo hore v Google si rozkliknete ikony a nájdete medzi nimi ikonu MEET, na tú kliknete, dostanete sa na stránku, na ktorej len vložíte kód, ktorý Vám zašlem a stlačíte tlačítko: "pripojiť sa". Ja Vám prihlásenie potvrdím. Uvidíte ma na obrazovke a dole v strede Vašej obrazovky budú ikony kamery a mikrofónu.

Na prednášku je potrebné sa pripojiť cez internet najneskôr 15 minút pred začiatkom.(pošlem kód v predvečer ONLINE prednášky do Vášho mailu. Prosím, aby ste sa pripájali až v stanovený čas, a to o 9,15 h v sobotu. Ďakujem)        

Počas prednášky je dobré mať zapnutú kameru, ale v prípade, že ju nechcete mať zapnutú, je to v poriadku. Nevyhnutné je mať počas prednášky vypnutý mikrofón a zapínate ho vždy iba vtedy, keď chcete niečo povedať, niečo sa opýtať. Následne ho vypnete. Týmto sa zabráni tomu, že rôznym šumom rušíte ostatných v počúvaní.

Prednáška zvykne byť dlhšia, pokiaľ máte veľa dotazov. Preto si rezervujte prípadne ďalších 15 minút.

Témy mojich prednášok:

Je veľa spôsobov, ako si utíšiť myseľ a otvoriť si srdce. Rada Vám predstavím niektoré z nich, aby ste sa naučili dostať sa do stavu pokoja a ticha kedykoľvek to budete potrebovať.

Taktiež by som Vám rada urobila ukážku, ako je možné odstrániť si rôzne blokády, nezdravé a nefunkčné presvedčenia a programy z Vašej mysle. Pokiaľ ste pripravení, tak je tu spôsob, ako sa posúvať ďalej a v súlade s Vašou dušou.

Ľudia skôr uveria tomu, čo je zložité, ako tomu, čo je jednoduché. No v skutočnosti je to všetko jednoduchšie, ako si myslíme. Na prednáške pochopíte, ako tento princíp funguje a potom sa budete môcť sami rozhodnúť a pracovať s ním. Ja ho používam už viac ako dva roky na koučingových a stretnutiach s klientmi a pri terapiách. Účinky sú rýchle a hlboké. Vie sa to naučiť absolútne každý.

Mojim zámerom je, odovzdať tieto informácie čo najväčšiemu počtu ľudí. Je potrebné, aby ľudia vedeli, že sa nemusia trápiť, a že z utrpenia existuje cesta von.

Všetky prednášky sú malou "ochutnávkou" toho, čo sa môžete naučiť na mojich tréningoch, ktoré sú určené pre ľudí, ktorí sú na začiatku sebapoznania, prípadne pre pokročilých. 

V prípade potreby sa môžete na záver prednášky informovať aj o polročnom programe Škola šťastného života. 

Tiež sa môžete v budúcnosti zúčastniť tréningu Úspešná zmena života, prípadne iných tréningov, ktoré sú v ponuke.

 

Na prednášku je potrebné sa pripojiť cez internet najneskôr 15 minút pred začiatkom.(pošlem kód večer 18.12.2020 do Vášho mailu) . Z prednášky nebude urobený žiaden záznam, takže sa jej môžete zúčastniť iba v čase, ako je spomenuté hore. 

Po 9,15h už prosím netelefonujte ani nepíšte, že by ste sa chceli pridať a dovoľte nám, aby sme si prednášku užili bez akéhokoľvek vyrušovania. Ďakujem.

Všetky prednášky sú ZÁŽITKOVÉ,  naučíte sa na nich cvičenia, ktoré budete môcť použiť v každodennom živote. Prednáška je interaktívna, takže ak máte nejaké otázky, pokojne si ich nachystajte, rada Vám na ne odpoviem.

V prípade záujmu sa môžete objednať po kliknutí na tlačítko v CENNÍKU.

Počet miest je obmedzený. Ďakujem

Teším sa na Vás. Janka

CENNÍK

Zážitková prednáška
15€

Po stlačení tlačítka "OBJEDNAŤ" - budete presmerovaní na objednávkový formulár, ktorý je potrebné vyplniť a odoslať. Na základe objednávky Vám pošlem (v deň objednávky, najneskôr však na druhý deň od objednávky) faktúru k úhrade. Splatnosť faktúry je 7 dní. Ak sa budete prihlasovať v dňoch tesne pred prednáškou, berte prosím na vedomie, že faktúra je splatná minimálne 24 hodín pred termínom prednášky, pričom sami zohľadnite aj to, že úhrada vďaka víkendu musí byť urobená skôr. Ak faktúra v tomto čase nebude uhradená, Vaša objednávka bude stornovaná a termín rezervujeme pre iného záujemcu.

V prípade, ak sa chcete zúčastniť na prednáške aj s nejakou druhou osobou (partnerom, kamarátkou - viac ako 3 osoby však neodporúčam) a budete pripojení na jednom počítači, napíšte mi do poznámky v objednávke, že si objednávate dve, resp. 3 miesta. Určite môžete využiť aj túto možnosť, odporúčam ju ale len v prípade, že sa budete vedieť sústrediť všetci na prednášku a nebudete sa vzájomne vyrušovať.

Ak sa chcete dozvedieť viac, zavolajte mi na č. 0903266412.

Volajte IBA v pracovné dni od 9h - 10h, pretože počas ostatných hodín sa venujem klientom a svojmu súkromnému životu. Ďalším riešením je, že napíšete SMS a ja  Vás budem kontaktovať hneď, ako to z mojej strany bude možné.

Chcete sa niečo opýtať?

Pokojne mi napíšte na terapialaskou@terapialaskou.sk alebo zavolajte na 0903266412

http://terapialaskou.sk/