3 dni SKUTOČNEJ transformácie

Naučte sa premeniť TÚŽBY na KAŽDODENNÚ REALITU

Nebojte sa slovaENERGIA“! Ona je proste všade.  Je našou súčasťou a čím rýchlejšie ju pochopíte a akceptujete, tým rýchlejšie môžete rásť, rozvíjať sa, zbavovať sa strachu a uzdraviť sa. Tak sa jej konečne otvorte, začnite s ňou pracovať tak, aby vám zostávala a nie, aby vám unikala. Je to jednoduchšie, ako si myslíte. 

Po absolvovaní všetkých troch krokov začnete písať absolútne iný, t.j. vám vyhovujúci a šťastnejší životný príbeh. Zo starého príbehu vám zostane len to, čo bolo založené na pravde. Ak ste pripravení, čítajte ďalej a následne si rezervujte vstupenku na tréning. Prajem vám len rozhodnutia, ktoré vám pomôžu.

Obmedzená kapacita pre 10 ľudí na 1 termín.

Voľné termíny nájdete na konci stránky pod cenníkom.

Zvládnete to v týchto 3 krokoch,

ktoré vedú k trvalej zmene:

 • 1. krok - Práca s našou mysľou a emóciami
 • 2. krok - Práca s celkovou našou energiou
 • 3. krok - Zakotvenie v novom spôsobe žitia

Tento program som pre vás pripravila na základe mojich osobných skúseností a znalostí. Mne samej sa podarilo zmeniť život od základu. Preto som sa rozhodla vám tieto poznatky sprístupniť na praktických tréningoch a individuálnom koučingu. 

Predpokladám, že keď ste klikli na odkaz k tomuto tréningu, tak túžite po zmene. Verte, že je nás stále viac a viac, ktorí si uvedomujeme, že to, čo žijeme, nám viac nevyhovuje. Naši rodičia ani učitelia nás nenaučili zdravo a šťastne žiť. Možno to sami nevedeli. My, ako deti, sme však okopírovali veľa z rôznych nezdravých vzťahov. Mylné presvedčenia a bolesť sme si niekde uložili. Je najvyšší čas, pozrieť sa na ne doslova lupou.

Urobte to sami pre seba, vysúkajte si rukávy a dáme sa spoločne do práce. 

AKO TRÉNING PREBIEHA?

1.krok  2.krok (najskôr o 14 dní)  3. krok (najskôr o mesiac)

Nakoľko som mala možnosť  si už odsledovať, aký pozitívny dopad má na účastníkov tréningov domáce trénovanie cvičení, odporúčam všetkým nahlásiť sa na 2. krok  najskôr o 2 týždne po absolvovaní 1. kroku. Tento koncept sa ukázal ako najúčinnejšia forma postupnej transformácie. 

Tréning môžete absolvovať podľa toho, ako sa cítite - ukončiť ho po 1.kroku, alebo ho dokončiť celý, prípadne absolvovať len prvé dva kroky. Výber je na vás.

Je to vaša práca na sebe samom, preto je aj voľba len vaša.

Názor klientov na tento

program.

,,U Janky som absolvovala seminár Kvantová zmena života (dnes už pod názvom Úspešná zmena života), meditácie aj osobný koučing. Janka má veľmi silnú charizmu a nádherný úsmev. Jej prístup je veľmi láskavý a citlivý, zároveň však priamy, úprimný otvárajúci oči a bránu do duše. Život ma k nej doviedol, aby mi pomohla chápať súvislosti, čo sa mi v živote deje, pochopiť mi prečo sa to deje a pomáha mi to aj vyriešiť. Seminár Kvantová zmena života veľmi odporúčam, je to silný zážitok v úzkom kruhu príjemných ľudí. Janka vedie seminár vo veľmi príjemnej a uvoľnenej atmosfére. Po jeho absolvovaní sa mi mení život každým dňom k lepšiemu. Preto som sa rozhodla pátrať s Jankou ďalej, ísť hlbšie do mojej duše a postupne s ňou absolvujem osobné stretnutia a meditácie, kde sa učím narábať s vlastnou energiou. Cítim, že Janke môžem dôverovať a viem, že postupne s jej pomocou sa zbavím všetkých strachov a opäť získam svoj život plne do vlastných rúk."
Lucia G.
Milá Janka, som veľmi rada,že som Vás spoznala. Chcem sa Vám poďakovať za odbornosť a láskavosť ,aj keď od semináru ubehol necelý týždeň s istotou môžem povedať: “ Môj život sa mení, lebo ja sa mením“ Mením svoje postoje. Naučila som sa prekonávať svoje obmedzenia. Vďaka cvičeniam som pochopila ako stíšiť svoju myseľ, otvoriť si srdce a vedome tvoriť svoj život. Ďakujem!
Maria Duranikova
Ahojte všetci ! Nedá mi , aby som nenapísala pár riadkov k tomutu semináru , ktorý som absolvovala minulý víkend . Jednou vetou , jedným slovom : „Úžasné “ Vo veľmi úzkom kruhu účastníkov , bolo to veľmi príjemné , osobné , priestor na rozhovory , diskusie , emócie , slzy i smiech . Lektorka Janka = veľmi príjemná , múdra a zrelá žena , citlivá , chápava a silná osobnosť . Atmosféra rodinná , s kávičkou , keksíkmi , s vyloženými nohami a domácou limonádou . Čo mi to dalo ? Veľa ! Kvantový skok …. doslova Ďakujem Janka !
Miriam Kudla
Ako „absolventka“ Jankinho seminara sa chcem podakovat za perfektne ozrejmenie „problematiky“ a fungovania zivota a vrele odporucit vsetkym ostatnym, ktori tusia, ze TU nie sme len tak a zaroven bazia za stastnejsim zivotom a poznanim.
Simona Karczubova
Seminar bol pre mna skutocnym relaxom a zaroven az neskutocnym obohatenim. Jankine rozpravanie, priatelska atmosfera a ucinky pyramidy... to vsetko mi pomohlo pochopit mnozstvo situacii z mojho zivota a hlavne pochopit samu seba a svoje reakcie, pocity a smerovanie. Dakujem, ze som mohla byt sucastou nasej malej skupinky s o to intenzivnejsou pracou, zazitkami a aj vysledkami. Prajem Ti, Janka, vela dalsich spokojnych klientov a este viac energie na Tvojej tvorivej ceste! A urcite sa vidime opat 🙂 PS: Vahavym osobkam vrelo odporucam - a nedajte sa odradit prekazkami!
Miriam

 

 

Pozrime sa bližšie na 3-dielny tréning

Úspešná zmena života

 

1.krok

PRÁCA S NAŠOU MYSĽOU A EMÓCIAMI

Základom ku trvácnej zmene je absolvovanie 1. časti 3-dielneho tréningu Úspešná zmena života.

Na 1. časti tréningu sa doslova rúcajú vaše súčasné nefunkčné presvedčenia, ktoré vám už neslúžia. Naučíte sa, ako si nastaviť energiu tak, aby pracovala vo váš prospech a neničila vaše úsilie o dosiahnutie vytúžených cieľov.

AKO TO FUNGUJE?

 • pochopíte, ako fungujete, spoznáte sami seba a vďaka pochopeniu bude pre vás jednoduché odstrániť programy a mentálne vzorce, ktoré vám bránili v posune vpred.
 • zistíte, odkiaľ pochádzajú vaše strachy, ako s nimi naložiť, vyjasní sa vám, objavíte a uchopíte si svoju vnútornú silu, ktorú budete môcť použiť na novú krajšiu tvorbu reality
 • porozumiete vašim vzťahom, čo je veľmi dôležité, nakoľko sa vďaka ním učíme o sebe samých. To, že našim vzťahom nerozumieme spôsobuje, že sa cítime zle. Práve toto je vo veľa prípadoch príčinou našich chorôb.
 • uvedomíte si, čo spôsobuje vaše napätie
 • nazriete naspäť do svojho detstva, s ktorým súvisí absolútne všetko, čo žijete teraz. Naše detstvo má na nás ohromný vplyv. Netreba sa priveľa hrabať v minulosti. Stačí ju pochopiť, poďakovať a prepustiť.
 • prevezmete zodpovednosť za svoj život a prestanete veriť na náhody. Problémy neexistujú. Existuje len príčina a jej následok. Zistite teda, čo je príčinou toho, ako žijete.
 • naučíte sa cvičenia, ktoré vám pomôžu stíšiť myseľ, zistíte, aký vplyv má rozšírené vnímanie a vedomie na váš život
 • naučíte sa základné čistiace a harmonizačné techniky, ktoré vám uľahčia prácu s vašou energiou
 • poznatky z kníh osobného rozvoja pretavíte do praxe a dozviete sa dôležité "maličkosti", ktoré sa v knihách nedočítate

AKÉ VÝSLEDKY OČAKÁVAŤ?

V prípade, že budete po dobu aspoň 14 dní vykonávať odporúčané cvičenia z tréningu, môžete očakávať nasledovné výsledky:

 • Zmena energie
  Budete mať oveľa viac energie, odstráni sa vaša únava, nebudete sa viac cítiť bezmocní a slabí. Zlepší sa váš spánok.
 • Prílev pozitivity
  Vďaka vášmu novému nastaveniu, pozitívnemu cíteniu a mysleniu sa vám začne meniť život k lepšiemu. Navýšite si totiž svoju energiu. Prídu nové pozitívne udalosti, ľudia aj príležitosti. Zistíte, že máte viac dôvodov na radosť a zlepší sa celková kvalita vášho života. Pozitívne zmeny môžete očakávať aj vo vzťahoch.
 • Vnútorný pokoj
  Už počas tréningu sa naučíte, ako sa vrátiť do stavu pokoja. Tento pocit si udržíte vďaka cvičeniam, ktoré sa na tréningu naučíte.
 • Ozajstný nadhľad
  Vďaka správnym informáciám získate na život iný pohľad. Je to nadhľad, ktorý vám zmení absolútne všetko. Veci, ktoré vás trápili budú minulosťou. Stanete sa zdravým optimistom (nie falošným a sileným). Aj nepríjemné situácie dokážete riešiť s pokojom v duši a vierou vo svoje schopnosti.
 • Dosiahnutie cieľov ľahšie
  Prídete na to, že dosiahnutie cieľov nemusí byť len náročnou a zdĺhavou cestou plnou prekážok. Energia je na vašej strane, a ak jej rozumiete, viete si celý proces dosiahnutia cieľov zjednodušiť a urýchliť. V každej situácii je vždy viac pozitívnej energie než tej negatívnej. Naučíte sa to vidieť, aj cítiť.
 • Uchopíte si vnútornú silu
  Máte jej viac než si dokážete vôbec predstaviť.

Naučíte sa prekonávať svoje obmedzenia a pochopíte, že možné je naozaj všetko.

2. krok 

PRÁCA S CELKOVOU NAŠOU ENERGIOU

V druhom kroku sa naučíte pracovať so svojou ENERGIOU dôkladnejšie. Zistíte, ako energia tečie a ako sa vo vašom tele prejavuje. Vďaka pochopeniu odstránite bloky v energiách, ktoré ste si súčasným spôsobom života vytvorili.

Tieto bloky možno už v súčasnosti vnímate ako chorobu alebo bolesť fyzického tela - ak to tak je, máte naozaj veľký dôvod pozrieť sa nato zblízka. Ak patríte medzi tých šťastnejších, ktorých fyzické telo ešte nebolí, príďte a začnite na sebe pracovať, aby sa vám to v budúcnosti nestalo.

V druhom kroku pôjdeme viac do hĺbky. 

 

AKO TO FUNGUJE?

 • pochopíte ešte viac, ako funguje vaša energia a aké bloky sa v nej nachádzajú, zistíte, ako o energiu viac neprichádzať
 • uvedomíte si, akým vlastným nastavením spôsobujete, že necítite hojnosť a finančný dostatok, a naučíte sa to zmeniť
 • rozpoznáte ešte viac pravdu o sebe samom, o tom, čo je v skutočnosti v súlade s vami, a taktiež o tom, čo už z vášho života môže spokojne odísť, lebo vám to už doslúžilo.
 • naučíte sa viesť vedomý rozhovor, ktorý vám umožní lepšie komunikovať svoje potreby, predstavy a názory smerom k okoliu. Vďaka tejto znalosti budete v komunikácii zručnejší a nebudete viac prichádzať do konfliktu s vašimi príbuznými, nadriadenými, či podriadenými.
 • pochopíte do hĺbky, že vďaka tomu, ako sa cítite a ako rozmýšľate, si do života priťahujete veci, ľudí a udalosti
 • pochopíte, čo konkrétne vám bráni v žití šťastného života
 • dozviete sa, s čím je potrebné prestať, a s čím naopak začať
 • vďaka otvorenému vnímaniu zistíte, čo je pre vás najlepšie. Objavíte nové možnosti a riešenia pre váš šťastnejší život.
 • naučíte sa ľahšie si zadefinovať to, čo v živote chcete tak, aby ste žili v súlade so sebou samým
VÝSLEDKY SA DOSTAVUJÚ!

Priamo úmerne tomu, ako ste ochotní na sebe pracovať, dostavujú sa výsledky. Vaše nefunkčné vzorce prestávajú existovať a ste oslobodení od ich negatívnych vplyvov na váš život. Týmto krokom ste opäť bližšie k hlbšej transformácii celého vášho života k lepšiemu. Postavili ste stabilné základy pre 3. transformačný krok.

 • dovolíte si žiť váš život vo väčšej autenticite
 • uzdravíte si všetky svoje vzťahy
 • budete vedieť načúvať svojej intuícií, budete oveľa rýchlejšie dostávať odpovede na vaše otázky
 • vďaka cvičeniam vám energie začne dotekať
 • zistíte, čo to znamená nielen pozitívne myslieť, ale sa aj pozitívne cítiť
 • prijmete sami seba, a vďaka tomu prijmete aj svoje okolie a nebudete toľko narážať a bojovať - to znamená - vaša energia vám bude zostávať
 • budete ochotní začať vnímať svoje telo, a nežiť osamotene vo svojej hlave a myšlienkach
 • vaše telo sa uzdraví, pretože už v sebe nemusí udržiavať bolesť
Čaká vás veľmi intenzívna práca a množstvo praktických cvičení. Budeme sa hrať, smiať aj zabávať, ale predovšetkým meniť pohľady na naše životy.

3. krok

 ZAKOTVENIE V NOVOM SPôSOBE ŽITIA

V treťom kroku, ktorý je zároveň aj poslednou časťou 3-dielneho tréningu, sa zameriavame na prehĺbenie znalostí z celého tréningu. 

Naučíte sa transformovať každú oblasť svojho života ešte rýchlejšieefektívnejšie.

 • na základe skúseností, ktoré ste nadobudli, budete vedieť v skupine pracovať tak, že si budete vzájomne trénovať pochopenie súvislostí a odpovedať na otázky s inými účastníkmi tréningu
 • naučíte sa pristupovať k sebe samému, k svojmu okoliu, k životu samotnému s láskou, úctou a rešpektom
 • vďaka predchádzajúcej práci na sebe samom vám vyvstanú otázky súvisiace s vaším transformačným procesom - tieto otázky vám budú zodpovedané
 • zdokonalíte sa v práci s vlastnou energiou
 • pochopíte, ako si ľahšie spracovať a vyčistiť emócie z detstva
 • naštartuje sa ešte intenzívnejšie vaša transformácia celého života
 • budete viac vnímať a cítiť energie, vďaka čomu budete môcť pracovať v skupine na pokročilejších cvičeniach

Posledná časť tréningu je vyvrcholením transformačného tréningu. Bližšie informácie o tejto časti dostanete v priebehu tréningu 2.

 

 


Spravte si krátky test, či je pre vás tréning vhodný.

Odpovedzte SÚHLASÍM/NESÚHLASÍM na nasledujúce výroky:

 

 • máte pocit, že vás niečo blokuje a ocitli ste sa na akomsi mŕtvom bode
 • vaša práca vás nebaví a potrebujete silu a impulz nájsť odhodlanie zmeniť to
 • nemáte jasno v tom, čo chcete a tápate, prežívate zo dňa na deň
 • neviete sa pohnúť z miesta, pretože máte strach zo zmeny
 • chcete sa zbaviť depresie, negatívnych myšlienok a žiť šťastnejšie
 • trápi vás nefunkčný vzťah a chcete ho napraviť, prípadne nájsť nového partnera
 • túžite po pokojnej duši, dobrom spánku a radosti zo života
 • veríte, že si zaslúžite viac než v súčasnosti od života dostávate

Ak ste aspoň na dva výroky odpovedali SÚHLASÍM, rezervujte si vstupenku na tréning, vďaka ktorému sa vám podarí zmeniť život k lepšiemu. Vyskúšajte to! Stojí to naozaj zato.

Skutočný príbeh transformácie

Meno: Nikol Barčáková

Vek: 24

Problém: limitujúce presvedčenia, málo energie, stres

Záujem: zbaviť sa blokov a získať viac pokoja a energie

PREDTÝM

 • obmedzujúce presvedčenia, ktoré jej bránili v dosahovaní cieľov
 • málo energie, zlý spánok a nepokojná myseľ
 • obrovská snaha bez výsledkov (podnikanie)
 • často demotivovaná neúspechmi, deštrukčné vzorce v biznise
 • pocit nevyužitého potenciálu v živote aj biznise

POTOM

 • naučila sa narábať so svojou energiou
 • vie sa stíšiť a účinne meditovať
 • prichádzajú jej kreatívne nápady, ktoré pomáhajú jej podnikaniu prekvitať
 • dosahuje ciele s extrémnou ľahkosťou, necháva pracovať energiu za ňu
 • presne vie, čo chce dosiahnuť, a vďaka naslúchaniu intuícii sa jej to aj darí dosahovať
Pred tréningom som nevedela, čo presne čakať a úprimne, myslela som si, že nepotebujem niečo rapídne zmeniť. Cítila som len, že môžem dosahovať v živote viac a jednoduchšie. Tým, že sa sama venujem koučingu, aj keď v inej oblasti, spoliehala som sa hlavne na seba. Dnes sa už viem spoľahnúť na "vesmír", ktorý mi prináša kreatívne nápady a robí viac ako polovicu práce za mňa. Pre mňa bol tréning absolútne prevratný v každej oblasti - od biznisu, v ktorom sa mi začalo extrémne dariť, až po vzťahy, ktoré sú oveľa harmonickejšie. Prešla som desiatkami tréningov, niektoré rádovo drahšie pod vedením slávnych lektorov, ale výsledky žiadne alebo len minimálne. Janka mi dala to, čo žiaden tréning predtým. To, že vám zmení život je jednoznačné, avšak ona zmení nie len váš život, ale aj život ľudí okolo vás. Tým, že sa zmeníte vy, mení sa aj vaše okolie.
Nikol Barčákováwww.nikolbarch.com

Tréningom vás bude sprevádzať Janka Vnuková

Moje meno je Jana Vnuková a môžem povedať, že patrím medzi tých šťastnejších, ktorí našli vo svojom živote to, čo ich baví a napĺňa. Učím ľudí to, čo som sa v živote naučila ja. Odovzdávam im svoje skúsenosti a vediem ich pri konzultáciách, v osobnom koučingu či terapiách tak, aby prácou na sebe samých menili svoje životy a žili jednoduchší, krajší a zaujímavejší život.

CENNÍK

1. krok
87 €
Vstupenka na 1. deň tréningu
Ľahké občerstvenie
Po absolvovaní 1. kroku si môžete aj osobitne dokúpiť ďalšie (2. a 3. krok) v pôvodnej cene 87 € každý.

Kroky nie je možné preskočiť, je potrebné absolvovať najskôr 1., potom 2. a nakoniec 3. 

Obmedzená kapacita pre 10 ľudí na 1 termín.

TERMÍNY

TERMÍNY 1. krok: 

» 12.05.2018 (09:00 - 17:00)

Podkylava  - 6 voľných - viac info TU

VOĽNÉ MIESTA 9 z 10

» 19.05.2018 (09:00 - 17:00)

Bratislava - 10 voľných 

VOĽNÉ MIESTA 10 z 10

 

 

 

 

 

 

 

Termíny tréningov (1. a 2. kroku) sa môžu ľubovoľne kombinovať, termíny si môžete vybrať v objednávkovom formulári.

TERMÍNY 2. krok: 

» 26.05.2018 (09:00 - 17:00)

Podkylava - VYPREDANÉ

VYPREDANÉ

» 23.06.2018 (09:00 - 17:00)

Podkylava - 8 voľných - viac info TU

VOĽNÉ MIESTA 7 z 10

» 21.07.2018 (09:00 - 17:00)

Bratislava - 10 voľných

VOĽNÉ MIESTA 10 z 10

» 28.07.2018 (09:00 - 17:00)

Podkylava - 9 voľných - viac info TU

VOĽNÉ MIESTA 9 z 10

 

Termíny tréningov (1. a 2. kroku) sa môžu ľubovoľne kombinovať, termíny si môžete vybrať v objednávkovom formulári.