STRETNUTIE NOVÉ ZAČIATKY

Naučte sa premeniť TÚŽBY na KAŽDODENNÚ REALITU

Nové začiatky - stretnutie v prírode

Stále sa vám niečo "deje" a vy máte pocit, že na to nemáte dosah?

Cítite, že vás staré záležitosti, veci a vzťahy brzdia, no nedokážete sa ich vzdať a oslobodiť sa?

Donekonečna si opakujete vetu: "Neviem, ako ďalej"?

Rozpoznajte svoj potenciál a osloboďte sa od všetkého, čo vás zdržiava na vašej ceste k radostnému, zdravému  a ľahkému životu.


SOBOTA - 13.8.2022 

 9:00 - 13:30 

 CEZ LETO OSOBNE u mňa na pozemku v lone prírody na Podkylave (presnú adresu aj mapu nájdete v Kontaktoch). 

Zistite, čo je príčinou toho, ako žijete a rozhodnite sa zmeniť to.

Voľné miesta!


Začnite odznova. Tentokrát tak, ako to chcete vy.

Tento workshop je "ochutnávkou" toho, čo sa učíme v polročnom programe Škola šťastného života. 

Ako „absolventka“ Jankinho seminára sa chcem poďakovať za perfektné ozrejmenie „problematiky“ a fungovania života a vrele odporučiť všetkým ostatným, ktorí tušia, že TU nie sme len tak, a zároveň bažia po šťastnejšom živote a poznaní.
Simona Karczubová

Učím umeniu milovať seba samého a okolitý svet. Vysvetľujem súvislosti, podľa ktorých si sami vytvárame svoju realitu. Odovzdávam svoje vedomosti a poznatky a vy zvážte, či ich potrebujete. 

Odovzdám vám jednoduché techniky, vďaka ktorým sa naučíte rozpoznávať pravdu o sebe samom. 

Práve tie vám pomôžu zistiť, čo je v súlade s vami a s vašim vnútrom. Stanú sa vašim terapeutom, lektorom aj sprievodcom, ich prostredníctvom si dokážete pomôcť kedykoľvek sami. 

Rozhodnite sa pre nový začiatok. Urobte to sami pre seba.


Poďte žiť pravdu o sebe samom.

Milá Janka, som veľmi rada, že som Vás spoznala. Chcem sa Vám poďakovať za odbornosť a láskavosť. A aj keď od seminára ubehol necelý týždeň, s istotou môžem povedať: “ Môj život sa mení, lebo ja sa mením“. Mením svoje postoje. Naučila som sa prekonávať svoje obmedzenia. Vďaka cvičeniam som pochopila, ako stíšiť svoju myseľ, otvoriť si srdce a vedome tvoriť svoj život. Ďakujem!
Duraníková Mária

Zažite toto stretnutie a začnite odznova:

 • pochopíte, ako fungujete,
  spoznáte sami seba a vďaka pochopeniu bude pre vás jednoduché odstrániť programy a mentálne vzorce, ktoré vám bránili v posune vpred
 • zistíte, odkiaľ pochádzajú vaše strachy,
  ako s nimi naložiť, vyjasní sa vám, objavíte a uchopíte si svoju vnútornú silu, ktorú budete môcť použiť na novú krajšiu tvorbu reality
 • porozumiete vašim vzťahom,
  čo je veľmi dôležité, nakoľko sa vďaka ním učíme o sebe samých. To, že našim vzťahom nerozumieme spôsobuje, že sa cítime zle. Práve toto je vo veľa prípadoch príčinou našich chorôb.
 • nazriete naspäť do svojho detstva,
  s ktorým súvisí absolútne všetko, čo žijete teraz. Naše detstvo má na nás ohromný vplyv. Netreba sa priveľa hrabať v minulosti. Stačí ju pochopiť, poďakovať a prepustiť.
 • prevezmete zodpovednosť za svoj život
  a prestanete veriť na náhody. Zistíte, čo je príčinou toho, ako žijete.
 • naučíte sa cvičenia,
  ktoré vám pomôžu stíšiť myseľ, zistíte, aký vplyv má rozšírené vnímanie a vedomie na váš život
 • naučíte sa základné čistiace a harmonizačné techniky
  ktoré vám uľahčia prácu s vašou energiou
 • pretavíte do praxe
  poznatky z kníh osobného rozvoja a dozviete sa dôležité "maličkosti", ktoré sa v knihách nedočítate
 • odhalíte a uvedomíte si,
  čo spôsobuje vaše napätie
Moje meno je Jana Vnuková a môžem povedať, že patrím k tým, ktorí robia vo svojom živote to, čo ich baví a napĺňa. Veľa som sa toho za posledné roky o sebe naučila, urobila som veľa závažných zmien v mojom živote. Opustila som navždy moje rodné mesto Bratislavu a žijem v lone prírody na Myjavských kopaniciach. Kúpila som veľký pozemok, na ktorom tvorím v súlade s prírodou a Matkou Zemom. Budujem rodový statok, na ktorom som založila nový ovocný sad, jedlý les a permakultúrnu záhradu. Práve do tohto prekrásneho prostredia, chodia aj všetci moji klienti, ktorých sprevádzam pri ich sebarozvoji, podporujem ich a inšpirujem ich svojim vlastným konaním. Odovzdávam im svoje skúsenosti a vediem ich pri konzultáciách, v osobnom koučingu či terapiách tak, aby si dokázali tiež pomôcť tak, ako som si pomohla ja. Lebo každý z nás môže žiť svoj život jednoduchšie, ľahšie, krajšie a radostnejšie.
Jana Vnukoválektorka, koučka a terapeutka.
U Janky som absolvovala seminár Úspešná zmena života, meditácie aj osobný koučing. Janka má veľmi silnú charizmu a nádherný úsmev. Jej prístup je veľmi láskavý a citlivý, zároveň však priamy, úprimný otvárajúci oči a bránu do duše. Život ma k nej doviedol, aby mi pomohla chápať súvislosti, čo sa mi v živote deje, prečo sa to deje a pomáha mi to aj vyriešiť. Seminár Ozajstná zmena života veľmi odporúčam, je to silný zážitok v úzkom kruhu príjemných ľudí. Janka vedie seminár vo veľmi príjemnej a uvoľnenej atmosfére. Po jeho absolvovaní sa mi mení život každým dňom k lepšiemu. Preto som sa rozhodla pátrať s Jankou ďalej, ísť hlbšie do mojej duše a postupne s ňou absolvujem osobné stretnutia a meditácie, kde sa učím narábať s vlastnou energiou. Cítim, že Janke môžem dôverovať a viem, že postupne s jej pomocou sa zbavím všetkých strachov a opäť získam svoj život plne do vlastných rúk.
Lucia G.

Spravte si krátky test, či je pre vás stretnutie vhodné.

Odpovedzte SÚHLASÍM/NESÚHLASÍM na nasledujúce výroky:

 

 • máte pocit, že vás niečo blokuje a ocitli ste sa na akomsi mŕtvom bode
 • vaša práca vás nebaví a potrebujete silu a impulz nájsť odhodlanie zmeniť to
 • nemáte jasno v tom, čo chcete a tápate, prežívate zo dňa na deň
 • neviete sa pohnúť z miesta, pretože máte strach zo zmeny
 • chcete sa zbaviť depresie, negatívnych myšlienok a žiť šťastnejšie
 • trápi vás nefunkčný vzťah a chcete ho napraviť, prípadne nájsť nového partnera
 • túžite po pokojnej duši, dobrom spánku a radosti zo života
 • veríte, že si zaslúžite viac než v súčasnosti od života dostávate

Ak ste aspoň na tri výroky odpovedali SÚHLASÍM, tak je tento tréning práve pre vás. Rezervujte si vstupenku na stretnutie, vďaka ktorému sa vám podarí zmeniť život k lepšiemu. Vyskúšajte to! Stojí to naozaj zato.

AKÉ VÝSLEDKY SA DOSTAVIA?

Na stretnutí pochopíte, akými nefunkčnými presvedčeniami je zahltená vaša myseľ. Začneme ich postupne odstraňovať, príde veľa AHA momentov. To, čo vám už neslúži, necháte odísť. Naučíte sa, ako si nastaviť energiu tak, aby pracovala vo váš prospech.

V prípade, že budete po dobu aspoň 14 dní vykonávať odporúčané cvičenia zo stretnutia, môžete očakávať nasledovné výsledky:

 • Viac energie
  Budete mať oveľa viac energie, odstráni sa vaša únava, nebudete sa viac cítiť bezmocní a slabí. Zlepší sa váš spánok.
 • Začnete tvoriť krajšiu realitu
  Vďaka vášmu novému nastaveniu, pozitívnemu cíteniu a mysleniu sa vám začne meniť život k lepšiemu. Navýšite si totiž svoju energiu. Prídu nové pozitívne udalosti, ľudia aj príležitosti. Zistíte, že máte viac dôvodov na radosť a zlepší sa celková kvalita vášho života. Pozitívne zmeny môžete očakávať aj vo vzťahoch.
 • Vnútorný pokoj
  Už počas stretnutia sa naučíte, ako sa vrátiť do stavu pokoja. Tento pocit si udržíte vďaka cvičeniam, ktoré sa na tréningu naučíte.
 • Ozajstný nadhľad
  Vďaka správnym informáciám získate na život iný pohľad. Je to nadhľad, ktorý vám zmení absolútne všetko. Veci, ktoré vás trápili budú minulosťou. Stanete sa zdravým optimistom (nie falošným a sileným). Aj nepríjemné situácie dokážete riešiť s pokojom v duši a vierou vo svoje schopnosti.
 • Dosiahnutie cieľov ľahšie
  Prídete na to, že dosiahnutie cieľov nemusí byť len náročnou a zdĺhavou cestou plnou prekážok. Energia je na vašej strane, a ak jej rozumiete, viete si celý proces dosiahnutia cieľov zjednodušiť a urýchliť. V každej situácii je vždy viac pozitívnej energie než tej negatívnej. Naučíte sa to vidieť, aj cítiť.
 • Uchopíte si vnútornú silu
  Máte jej viac než si dokážete vôbec predstaviť.
Tento seminár som absolvovala minulý víkend. Jednou vetou, jedným slovom: „Úžasné“! Vo veľmi úzkom kruhu účastníkov, bolo to veľmi príjemné, osobné, priestor na rozhovory, diskusie, emócie, slzy i smiech. Lektorka Janka = veľmi príjemná, múdra a zrelá žena, citlivá, chápavá a silná osobnosť. Atmosféra rodinná, s kávičkou, keksíkmi, s vyloženými nohami a domácou limonádou. Čo mi to dalo? Veľa! Kvantový skok …. doslova! Ďakujem Janka!
Miriam Kudla

 

STRETNUTIE NOVÉ ZAČIATKY MÁ CENU

BASIC
88 €
Cena za osobu:
Vstupenka na stretnutie

Základné informácie o osobných stretnutiach a online stretnutiach (tréningoch, workshopoch, prednáškach)

 • Objednať sa môžete od tohto dátumu kedykoľvek,
  berte však na vedomie, že faktúra je splatná do 7 dní od objednávky. Vaša účasť je zabezpečená okamžite po úhrade faktúry. V prípade, že faktúra nebude uhradená do termínu splatnosti, miesto rezervujeme pre iného záujemcu. Ak sa objednáte na poslednú chvíľu, faktúru je nevyhnutné zaplatiť pred začatím tréningu. 
 • Počet miest je obmedzený. Na tréningu sa zúčastní maximálne 4 až 8 ľudí.
  Pracujem len s malými skupinami ľudí, nakoľko tréningy sú veľmi intenzívne. Dostanete tak priestor oveľa viac sa pýtať na to, čo sa potrebujete dozvedieť. Vďaka tomu sa Vám podarí uskutočniť zmeny vo Vašom živote.
 • Tréning bude prebiehať v jarných a letných mesiacoch osobne
  budeme v prírode, zoberte si karimatku, deku, možno vankúšik
 • Po skončení tréningu
  bude grilovať zeleninku, môžete sa voľne pohodiť do záhradky, prípadne v nej niečo aj pomôcť a zostať do cca 17h.

Naučíte sa prekonávať svoje obmedzenia a pochopíte, že možné je naozaj všetko, čo je v súlade s vami.

Stretneme sa už čoskoro. Teším sa na vás!

Chcete sa niečo opýtať?

Napíšte mi na janka@jankanovazem.sk alebo zavolajte na 0903 266 412

Ak sa nedovoláte, je dosť pravdepodobné, že sa venujem iným klientom. Budem Vás kontaktovať ihneď, ako to bude z mojej strany možné.
Prípadne napíšte SMS, o ktorú službu máte záujem.