POBYT V PRÍRODE

K šťastiu sa dostaneme cez TICHO!

Chatka Nová zem

Krátkodobé a dlhodobé pobyty v prírode

Chcete si poriadne oddýchnuť a zrelaxovať?

Ponoriť sa do svojej hĺbky a rozpoznať to, čo Vám bráni v šťastí?

Upratať si myšlienky a konečne sa stíšiť?

Odísť iní, ako ste prišli?

Na mojom pozemku som postavila útulnú chatku, ktorá môže poslúžiť aj vám, ak práve túžite po ozdravnom oddychovom pobyte v ústraní v prekrásnej prírode Myjavských kopaníc. Chatku využívam aj na moje semináre, terapie a koučingy.

Doprajte si pobyt v prírode


 • spoznajte seba vďaka tichu
 • uvoľnite svoje telo a myseľ
 • znova sa nadýchnite života
 • načerpajte energiu
 • pobudnite v prírode a spojte sa s ňou

Objednať si ho môžete od marca 2022

až po telefonickom rozhovore na 0903266412, v ktorom si odsúhlasíme termín rezervácie a jej podmienky
kalendár obsadenosti nájdete dole na stránke

Aké máte možnosti?:

Objednávku je potrebné urobiť až telefonickom rozhovore, v ktorom si ujasníme termín pobytu a jeho podmienky. 
Všetky objednávky, ktoré budú urobené bez predchádzajúceho telefonického rozhovoru budú automaticky stornované.

POBYT OSAMOTE

dohodnite si termín

ak chcete reštartovať seba samého, pobudnúť osamote a upratať si myšlienky a pocity
Objednať

POBYT VO DVOJICI

vstúpte

ak ste sa rozhodli stráviť pár dní so svojou milovanou osobou, chcete si spoločne oddýchnuť a zažiť niečo pekné
Objednať

POBYT PRE 4 OSOBY

ak ste

fanúšikovia cyklistiky a turistiky, využite možnosť pobytu v pyramíde, podmienkou pre skupinový pobyt je zachovanie ticha
Objednať

PRIESTOR PRE VAŠE WORKSHOPY

využite

možnosť urobiť svoj workshop, seminár, kurz, prednášku v krásnej prírode. Kapacita chatky pre takéto akcie je max. 10 ľudí. Kapacita altánku je max 25 ľudí. Kapacita záhrady neobmedzená 🙂
Objednať

ČO O TOMTO PRIESTORE HOVORIA MOJI  KLIENTI

Milá Janka, poznáme sa už niekoľko rokov a cením si, že obohacuješ môj život. Tvoj prístup a postoj k životu je mi blízky a vždy keď som s tebou, cítim, že tvorím a že sa venujem sebe. Aj vďaka tebe a tvojej podpore som sa v živote veľmi posunula. Baví ma ten moment, keď viem, že ťa prídem pozrieť len tak na návštevu a dáme si spolu výživujúcu polievku a prevedieš ma po svojej nekonečnej záhrade. Je to tebou vytvorené čarovné miesto plné výživnej energie počas každého ročného obdobia. Čas s tebou Janka je pre mňa vždy tak hlboký a intenzívny, že aj keď sme spolu pár hodín, mám pocit, že ubehlo niekoľko dní. Nová Zem je miesto, kde slnko svieti. Celý rok. Každý mesiac, každý deň, každú minútu, každú sekundu. Vždy. Janka, Ďakujem, že si.
Karin

Počas pobytu môžete (nemusíte :-)) využiť možnosť terapií. Ak sú témy vo vašom živote, ktorým by ste sa radi venovali a radi by ste urobili zmenu, máte jedinečnú príležitosť. Z vášho pobytu môžete urobiť aj hlboký transformačný pobyt. 

Pobyt si môžu objednať aj ľudia, ktorí si chcú len oddýchnuť. Je vhodný pre cyklistov, turistov a iných návštevníkov Myjavských kopaníc. 

K Janke som sa dostala úplnou “náhodou” v hodine dvanástej. Nešťastná, fyzicky a psychicky vyčerpaná... Po osobnom koučingu, pod orechom v krásnom prostredí na Podkylave, som sa rozhodla ísť do Školy šťastného života. S Jankinou pomocou som objavila silu vnútornej energie, lásku k sebe samej, zranenia z detstva a naučila som sa prevziať zodpovednosť za svoj život. Permanentný stres, ktorý som dovtedy prežívala zmizol, čo sa prejavilo aj na mojom fyzickom tele. Je to obrovská úľava. Toto ale nie je koniec, čaká ma ešte veľa práce, no vďaka Janke viem, ako na to. Bol to príjemne strávený čas s milou žienkou a ja verím, že sa ešte stretneme 🙂
Lucia K. z Triedy CH

Najväčšia PRIDANÁ HODNOTA tohto pobytu:


Oddýchete si, odpojíte sa od zhonu a stresu. Naučíte sa na chvíľu pobudnúť s tým najdôležitejším človekom vo svojom živote - sami so sebou - a načúvať v tichu svojim potrebám.


Vaše možnosti pri individuálnom pobyte v  chatke:

1. pobyt krátky / 2 noci

Konečne sa zastavíte. Budete relaxovať, dýchať, relaxovať a znova len dýchať. Možno ste už totiž zabudli, že vôbec dýchate. Dych je život, priatelia. Vypnete hlavu a pokúsite sa aspoň dva dni  nič neriešiť. Vašou úlohou bude doslova a do písmena iba BYŤ. V takomto stave môže konečne prehovoriť vaše vnútro (vaša duša, vaše srdce). Máte jedinečnú možnosť rozpoznať, po čom túžite vo svojej hĺbke. Toto vám nikdy v tom vašom zhone odkryté nebude. Odryté vám to bude len v stave NIČ NEROBENIA a V TICHU. 


2. pobyt dlhší / 3 noci a viac

Ak sa rozhodnete pre dlhší pobyt, dôjde u vás k oveľa viac uvedomeniam, Začnete rozpoznávať, čo CÍTITE,  a čo si o veciach MYSLÍTE. Konečne pochopíte, aký je medzi týmito dvoma vecami priepastný rozdiel. A potom sa môžete rozhodnúť, ako chcete žiť odteraz. Ak si zvolíte počas pobytu aj terapiu, ukážem vám viacero rôznych cvičení, ako dôjsť ku pravde o sebe samom, ako sa doslova prebágrovať do svojej hĺbky.  Sú to veci konkrétne a pre vás už navždy po zbytok života použiteľné. Nie je to len rozprávanie o živote. Vy sa potrebujete dostať do stavu pokoja a pohody, kedykoľvek to budete v živote potrebovať.


Cenník pre všetky druhy pobytov 

Cena za osobu za prvú a druhú noc
30 €
noc
Cena za osobu za tretiu a každú ďalšiu noc
20 €
noc

Možnosť zľavy v závislosti od počtu osôb a od počtu nocí.

Základné informácie o pobyte v Chatke Nová zem

 • Objednať sa môžete od tohto dátumu kedykoľvek,
  berte však na vedomie, že faktúra je splatná ihneď po objednaní. Váš pobyt je zabezpečený okamžite po úhrade faktúry. V prípade, že faktúra nebude uhradená ihneď po jej vystavení, miesto rezervujeme pre iného záujemcu. Ak sa prihlásite tesne pred začatím pobytu, je faktúra splatná vždy pred začatím pobytu.
 • Tlačítko "Objednať",
  slúži ako presmerovanie na stránku s kontaktnými údajmi. Dostupnosť chatky je potrebné si preveriť telefonicky. Telefonát slúži aj nato, aby sme si upresnili podmienky pobytu.
 • Počet miest je obmedzený. Počet lôžok je 6, chatku aj tak prenajímam pre maximálne 4 osoby.
  Podmienkou pre pobyt je zachovanie ticha, tiež slušné správanie bez vulgarizmov . Chatka sa neprenajíma skupinám mužov a skupinám, ktoré si chcú chatu prenajať za účelom osláv a pitia alkoholu. Takéto skupiny neubytujem. Taktiež nie je možné prísť so zvieratkom. Prosím berte na vedomie, že mám sučku border kóliu, ktorá je celoročne voľne pustená na pozemku. Pokiaľ by Vám prekážala jej prítomnosť, pobyt si neobjednávajte. Chatka sa taktiež neprenajíma rodinám s deťmi, ktoré sú mladšie ako 16 rokov.
 • Pozemok sa nachádza v lone prírody
  na Myjavských kopaniciach v obci Podkylava. Pozemok je mojim pracoviskom, na ktorom sa venujem svojim klientom. Robím terapie a koučingy a práve z tohto dôvodu je nevyhnutné sa správať slušne a obmedziť akékoľvek hlasné prejavy. Pozemok má pol hektára, Chatka Nová Zem je na veľmi peknej časti pozemku s nádherným výhľadom. Táto časť je pre Vás ohraničená, patrí k nej aj altánok, v ktorom môžete byť počas slnečných alebo daždivých chvíľ. Vstup do ostatnej časti pozemku je umožnený po dohode.
 • Inšpirujte sa
  mojou tvorbou. Tvorím už piaty rok v súlade s prírodou. Na pozemku som vytvorila prekrásnu permakultúrnu záhradu a jedlý les. V prípade záujmu vám prezradím tajomstvá mojej tvorby.
 • Cena zahŕňa:
  parkovanie, posteľná bielizeň, uteráky, drevo do krbu, klienti Chatky Nová Zem majú za priaznivého počasia k dispozícii relaxačnú pyramídu, ktorú možno využiť v dohodnutom čase.
 • Možnosť stravovania
  300m od chatky sa nachádza Agropenzión Adam, v ktorom je možné sa stravovať v dni, keď je otovorený. V iné dni, si môžete navariť v chatke, nakoľko disponuje plne vybavenou kuchynkou. Prípadne sa môžete najesť v iných reštauráciách na kopaniciach.
 • Ďakujem za pochopenie a Vašu korektnosť.
  Vyberte si jednu z možností v cenníku a kliknite na tlačítko OBJEDNAŤ a následne vyplňte objednávkový formulár.
 • Je zakázané,
  vodiť si počas pobytu na pozemok a do chatky cudzie neubytované osoby za účelom návštevy
 • Deň odchodu
  Chatku je potrebné odovzdať najneskôr do 10,30h v deň odchodu.
Moje meno je Jana Vnuková a môžem povedať, že patrím k tým, ktorí robia vo svojom živote to, čo ich baví a napĺňa. Veľa som sa toho za posledné roky o sebe naučila, urobila som veľa závažných zmien v mojom živote. Opustila som navždy moje rodné mesto Bratislavu a žijem v lone prírody na Myjavských kopaniciach. Kúpila som veľký pozemok, na ktorom tvorím v súlade s prírodou a Matkou Zemom. Budujem rodový statok, na ktorom som založila nový ovocný sad, jedlý les a permakultúrnu záhradu. Práve do tohto prekrásneho prostredia, chodia aj všetci moji klienti, ktorých sprevádzam pri ich sebarozvoji, podporujem ich a inšpirujem ich svojim vlastným konaním. Odovzdávam im svoje skúsenosti a vediem ich pri konzultáciách, v osobnom koučingu či terapiách tak, aby si dokázali tiež pomôcť tak, ako som si pomohla ja. Lebo každý z nás môže žiť svoj život jednoduchšie, ľahšie, krajšie a radostnejšie.
Jana Vnukoválektorka, koučka a terapeutka.
Škola šťastného života bola pre mňa osobne veľkým prínosom. Janka, ktorá školu vedie, je človek s bohatými vedomosťami a skúsenosťami. Jej otvorený ľudský prístup, zodpovedanie akejkoľvek otázky, ktoré trápili nejednu z nás "žiačok", ktoré sme školu absolvovali a taktiež praktické rady do života boli veľmi obohacujúce a v spojeníi s príjemnou takmer domácou atmosférou to bol pre mňa príjemne strávený čas. Janka je skutočným sprievodcom na ceste k sebe samému. Ukázala mi, že nie je väčšej sily než vedomie, že mi všetci k šťastnému a plnohodnotnému životu máme všetko vo svojom vnútri. Ďakujem zo srdiečka. Určite odporúčam každej pripravenej osobe. Prajem všetko dobré a určite sa ešte uvidíme.
Jana H. z Triedy A

Chatka Nová zem je vám k dispozícii od marca 2022 celoročne

V prípade záujmu o pobyt v Chatke Nová zem ma kontaktujte telefonicky na čísle 0903266412.


Chcete si objednať pobyt?

TABUĽKA TERMÍNOV - od marca 2022V prípade, že chcete počas pobytu absolvovať aj osobné koučingové stretnutia, môžete tak urobiť po dohode so mnou. Cenník nájdete tu:

PODMIENKY PRE PRIJATIE DO CHATKY NOVÁ ZEM

 • individuálne a skupinové pobyty
 • zachovať ticho a slušné správanie
 • pobyt bez alkoholu, bez TV, rádia

Termín si dohodnite telefonicky na 0903 266 412. V prípade, že sa nedovoláte, budem Vás kontaktovať hneď, ako to z mojej strany bude možné.

Pýtajte sa, rada Vám odpoviem.  

BONUS pre obyvateľov / návštevníkov chatky

U mňa na Podkylave je krásne. Prírodu, ticho a pokoj tu získa každý, kto sa rozhodne pobudnúť v chatke. 


Pobyt v chatke si môžete spríjemniť prácou v permakultúrnej záhrade, priložiť ruku k dielu, naučiť sa práci s pôdou a uzemniť sa. Rada vám odovzdám svoje skúsenosti a poznatky. Zároveň môžete v súkromí v oplotenej časti okolo vašej chatky relaxovať, oddychovať, vypnúť.

Ako bonus po práci môžete využiť aj liečivú pyramídu, ktorá je súčasťou mojej záhrady. Pobyt v pyramíde si môžete dohodnúť vopred. Priestor mojej záhrady je mojim pracoviskom, v ktorom robím terapie a semináre, práve preto nie je prístupný kedykoľvek, ale je sprístupnený po dohode. 


Milá Janinka. V decembri minulého roka som zatvorila jedny dvere a vzápätí sa mi otvorili nové - TVOJE. Som nesmierne vďačná za toto poznanie. Môj život sa otočil o 1000 stupňov. Neviem úplne presne, ako sa to stalo a čo sa vlastne stalo, ale je to tam. Ľudia sa ma pýtajú, čo to robím, že som iná, šťastná, spokojná, že žiarim a mám úžasnú iskru. Nikdy som takéto necítila. Teraz som šťastná, vyrovnaná žena. Jedno veľké ďakujem. Si úžasná žena. Ďakujem za Teba a teším sa na skoré videnie. Vždy s láskou.
Vierka o. z triedy B

Ani presne neviem, kde mám začať. 🙂 Janku som dostala do cesty, ako dar. Potrebovala som pomoc a VESMÍR mi ju poslal. A k tomu ešte aj bonus: účasť v ŠKOLE ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA. Okrem toho, že som spoznala jednu neuveriteľne skvelú osôbku plnú lásky, vždy usmiatu, ktorá vnáša do duše svetlo, uvedomila som si veľa vecí, ktoré sa mi v živote diali a dejú a príčinu, pre ktorú sa dejú. Navyše som dostala možnosť ovplyvniť to, ČO sa mi deje a zmeniť postoj k tomu, ČO sa už udialo. ČO si človek môže viac priať, keď vie zmeniť tmu na svetlo? Začala som sa cítiť. Pocity, ktoré som si začala na sebe všímať, mi ukazujú smer, ktorým mám ísť a dokážem si vysvetliť, prečo dané pocity mám. Zároveň mám viac energie. Ale ako sa hovorí: "Bez práce nie sú koláče.", tak tu to platí dvojnásobne. Bez práce na sebe to nejde. A čím častejšie človek na sebe pracuje, tým rýchlejšie sa dostavia výsledky. A tie stoja za to! A opäť ako bonus k tomu sa vám chce na sebe pracovať stále viac. Zúčastnila som sa osobného koučingu, pobytu v pyramíde, meditácie, školy. Všetko vrelo odporúčam! Všetko mi prinieslo a prináša do života pozitívne dianie a do duše väčší pokoj. A hlavne väčšiu lásku k sebe samej. ĎAKUJEM JANI !!!
Zuzana Felgrová Súkeníková z Triedy A

Stretneme sa na Podkylave. Teším sa na vás!

Chcete sa niečo opýtať?

Napíšte mi na janka@jankanovazem.sk alebo zavolajte na 0903 266 412

Ak sa nedovoláte, je dosť pravdepodobné, že sa venujem iným klientom. Budem Vás kontaktovať ihneď, ako to bude z mojej strany možné.
Prípadne napíšte SMS, o ktorú službu máte záujem.