Je váš partnerský vzťah v kríze?

Uvažujete o rozchode? Stojíte pred rozhodnutím, či vo vzťahu zostať, alebo z neho odísť? Chcete začať odznova, len neviete ako?

Máte problémy v komunikácii?

Už nenachádzate spoločné témy? Odcudzili ste sa? Žiarlite? Bol vám partner neverný?

Váš sexuálny život je v bode NULA?

Hoci chcete prestať s obvineniami a chcete spracovať zranenia z minulosti, nejde vám to, vracajú sa do hry znova a znova?

Máte pocit, že ste ako vtáčik v klietke a neviete si otvoriť dvierka zvnútra? Chcete von?

Čo vám ponúkam?

Pomôžem vám znova nájsť spoločnú reč. Pravdepodobne ste si už uvedomili, že spôsob komunikácie, ktorý máte, vás frustruje a podvedome už pri všetkom, čo hovoríte, očakávate reakciu, ktorú ste už xy-krát zažili. Takto sa určite nedohodnete na ničom. Týmto spôsobom nie je možné nastoliť harmóniu vo vzťahu. S pomocou párového koučingu sa naučíte novú formu komunikácie, ktorá vám umožní diskutovať o všetkom bez toho, aby ste boli zranení.

Budete môcť bez obáv vyjadriť svoje pocity, myšlienky, vaše potreby a strachy. Podporím vás a urobím s vami to, čo je možné urobiť pre záchranu vášho vzťahu. K tomu je potrebné, aby chceli obaja partneri vo vzťahu zostať, prípadne pokladať za možné to, že vzťah sa môže zlepšiť.

Máte pocit, že váš partner by s vami na takýto koučing nešiel? Hm. Znamená to, že váš vzťah riešiť nechce? Tak načo s ním zostávate? Keď váš partner nemá záujem, znamená to, že sa budete musieť pobrať cestou sebapoznania individuálne. Alebo sa chcete naňho vyhovárať? Chcete trpieť ďalej? Prečo?

Rozhodnete sa zmeniť to? Veľký posun vo vzťahu nastáva aj vtedy, keď sa jeden z partnerov rozhodne pracovať individuálne. Ak sa rozhodnete, sú možné zázraky. Viem to z vlastnej skúsenosti a s úsmevom na tvári sledujem, čo sa deje vo vzťahoch mojich klientov. Cez seba menia všetko vo svojom okolí a dokonca je úplne jedno o aký vzťah sa jedná.

Ak sa k nám chcete pridať, som tu rada pre vás.

Všetko, čo vás v živote postretne, má riešenie. Poďme ho spoločne nájsť. 🙂

Využite možnosť individuálneho alebo párového koučingového stretnutia, o ktorom nájdete info tu »

Prajem veľa správnych rozhodnutí.

ĎALŠIA INFORMÁCIA:

Od 24.09.2022 je možné prihlásiť sa do nových tried v Škole šťastného života. Školu môžete absolvovať osobne, alebo ONLINE.  V každej triede budú len 5 ľudia, aby sme mohli pracovať intenzívne a hlboko.

Zvážte, či je tento program aj pre vás. Ak áno, uvidíme sa. Viac info nájdete v Škole šťastného života » 

Referencie o tomto programe si môžete prečítať aj tu »

V tejto škole sa totiž naučíte, ako môžete pomôcť sami sebe tak, aby ste žili šťastnejší, zdravší a radosťou naplnený život.

Zmeny, ktoré nastanú vo vašich životoch budú naozaj veľké. Presvedčiť sa môžete ale iba sami.

Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Janka Vnuková

Stiahnite si zdarma e-book:

Nová zem

Pre koho je tento krátky ebook určený?

Pre tých, ktorí:

  • prečítali už veľké množstvo motivačných kníh
  • navštívili prednášky a semináre na tému osobného rozvoja
  • sú už pripravení posunúť sa na vyšší stupeň sebarozvoja a vo veľkej miere žiť to všetko, čo si úspešne naštudovali.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania vášho komentára. Zásady spracovania osobných údajov