Radi by ste poznali pravdu o sebe samých a tiež o tom, ako vytvárate svoju realitu?

Radi by ste poznali pravdu o sebe samých a tiež o tom, ako vytvárate svoju realitu? Chcete vedieť rozlišovať medzi tým, čo je pre vás dobré a čo nie? Je spôsob, ako sa to naučiť.

Všetko však začína sebapoznaním.

Možno už dlhšie cítite, že niečo vo vašom živote nie je v poriadku. Možno bojujete, odporujete, prikladáte veľkú váhu rôznym udalostiam a dávate prehnanú pozornosť vašim nezdarom, cítite sa obeťou, ľutujete sa, trápite sa a všetko spochybňujete a neveríte si.

Ak by ste aj vy radi zmenili pár vecí vo vašom živote, ale stále neviete ako, pridajte sa. Zostavila som pre vás 6-dielny program „Škola šťastného života“. 

Jeho výsledkom bude, že sa budete cítiť lepšie, zdravšie a šťastnejšie.  Tento program môžete absolvovať v skupine (triede), alebo aj individuálne. 

V Škole šťastného života vás budem sprevádzať na jednotlivých tréningoch, a vy budete stále viac a lepšie chápať súvislosti vo vašom živote, bude u vás dochádzať nielen k POCHOPENIU, ale hlavne k UVEDOMENIU.

Medzi týmito dvoma termínmi je diametrálny rozdiel.

Chápeme na úrovni mentálnej. K uvedomeniu dochádza, keď vieme energeticky spracovať to, čo sme našim rozumom pochopili. Energeticky znamená, že k uvedomeniu dochádza vďaka pocitovému prežitiu. Dovolíme, aby odišli z nás všetky hnevy, smútky, krivdy a nahradíme ich vďakou, súcitom a láskou. Naše nižšie „ja“ sa uzdraví. Toto je jediný spôsob, ako sa posunúť na vyššiu úroveň vedomia.

To, či ste tak vykonali, zbadáte podľa toho, že už viac svojou vlastnou energiou nebudete vytvárať situácie, ktoré ste vytvárali predtým. Do vášho života budú prichádzať iní ľudia, a budete vytvárať sami situácie, v ktorých sa budete cítiť dobre. Váš život bude stále jednoduchší a jednoduchší.

Predpokladom pre takúto prácu je, že ste OCHOTNÍ  vzdať sa hnevlivého, zlostného, ľútostného a úzkostného prístupu k sebe a k zbytku sveta. Bez toho to nepôjde.

Toto budeme robiť počas pol roka v Škole šťastného života >>> 

Odstránime spoločne veľa z toho, čo vám už nevyhovuje, a tiež to, čo vás oslabuje. Prepustíte staré krivdy, bolesti a bloky z detstva a uľaví sa vám. Uzdravíte si vaše vzťahy, či už rodinné, pracovné alebo priateľské. Aj vaše telo sa začne uzdravovať. Je to naozaj prerod, respektíve znovu narodenie.

V škole šťastného života učím všetkých tak, aby si postupne vedeli pomôcť sami.  Odovzdám vám všetko, čo som sa naučila ja a mnohí pred vami.  Ak máte pocit, že zmenu potrebujete, pridajte sa. Rada vás podporím na vašej ceste k láske a k sebe samému.

K tomu vám poslúži veľa rôznych účinných cvičení, ktoré budete môcť kedykoľvek použiť. Naučíte sa, ako zastaviť ten „mentálny hluk“ vo vašej hlave, budete vedieť lepšie precítiť to, čo je pre vás dobré a vašu myseľ začnete používať na to, aby ste si to DOBRÉ aj vytvorili.

Sama som si takýmto prerodom prešla, a môžem povedať, že sa rodím aj naďalej každý deň nanovo. 🙂 Lebo nič nie je trvalé a život je zmena. A každý učiteľ zostane navždy žiakom. Dôležité je, aby nám zmeny, ktoré robíme, vyhovovali.

Príďte a naučte sa pod vedením vášho vnútra tvoriť realitu tak, aby to vyhovovalo vám.

V letnom semestri otváram 2 triedy a v zomnom tiež dve triedy (v každej sú len 5 ľudia), tréningy môžete absolvovať ONLINE alebo osobne. Kedy sa otvárajú brány letného semestra, sa dozviete TU >>> 

Teším sa na vás v škole 🙂

Janka Vnuková (0903266412)

https://jankanovazem.sk/skola-stastneho-zivota/

Stiahnite si zdarma e-book:

Nová zem

Pre koho je tento krátky ebook určený?

Pre tých, ktorí:

 • prečítali už veľké množstvo motivačných kníh
 • navštívili prednášky a semináre na tému osobného rozvoja
 • sú už pripravení posunúť sa na vyšší stupeň sebarozvoja a vo veľkej miere žiť to všetko, čo si úspešne naštudovali.
Komentáre
 1. Alena píše:

  Dobrý deň. Keď sa prihlásim teraz do triedy C aká bude cena? Vopred ďakujem Alena

 2. Ingrid píše:

  DD co znamena zapis do 30.10. zlava pri zapise do uspesnej skoly zivota?

  Dakujem za viac info
  Inge Kosibova

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania vášho komentára. Zásady spracovania osobných údajov