Umenie byť autentický

U každého z nás rastie potreba byť sám sebou stále viac a viac. Je to tak preto, že sme zistili, že nežijeme v pravde a v súlade so sebou samým. Trpíme, sme smutní a nevieme si často rady, ako z toho kola von. Všetky okolnosti a udalosti, ktoré nás stretávajú, nás doslova nútia odhaliť v sebe to, čo naozaj chceme.

Je nevyhnutné spoznať samého seba, rozpoznať všetky naše potreby a pozrieť sa na ne doslova lupou. Všetko, čo hľadáme v našom okolí a stále to nedostávame, si môžeme dať sami. A je to jediná cesta ku šťastiu, slobode a pokoju.

Využite možnosť individuálneho koučingu so mnou a posuňte sa k tomu, aby ste žili v súlade so sebou samým. Objednať sa môžete tu: https://jankanovazem.sk/koucing/

Autentickí ľudia pôsobia pravo, nevyumelkovane, otvorene, uvoľnene. Autentický človek vyžaruje do okolia to, že stojí sám za sebou, že si verí, že si uvedomuje svoje slabé a silné stránky, má ich rád. Doslova sa má rád ako jeden celok, je v súlade sám so sebou. Jeho okolie to vníma a priamo úmerne tomu, naňho reaguje.

Všimnime si, že spoznávame ľudí, ktorých presne tak isto nepoznáme, ako oni nepoznajú seba. Nosia na sebe masky, veľmi dbajú nato, aby na nás zapôsobili. A vhodná fasáda je predsa tak dôležitá pre získanie uznania, pochvaly, možno aj pracovného miesta, partnera. 🙂 Lenže pod tou maskou je naše vnútro, je to naša energia. A tá energia klamať nevie. Skôr či neskôr sa prejaví a konfrontuje nás so sebou samým. To sú tie momenty, keď sa cítime fakt nanič, pretože to, ako pôsobíme navonok je úplne iné ako to, čo je v našom vnútri. Je to permanentný boj dvoch energií. Našej PREHNANEJ SNAHY ZAKRYŤ SVOJE SLABOSTI a našej SKUTOČNEJ ENERGIE. Presne tento boj nás konštantne oberá o ďalšiu energiu 🙂 .

Rozpoznajme svoje klady a zápory, naše pocity, t. z. všetko, prečo konáme tak, ako konáme. Zistime, z čoho máme dobrý pocit. Objavme v sebe to, čo nám spôsobuje radosť. Až vďaka sebareflexii budeme schopní žiť vedome a tvoriť svoj život tak, že budeme s ním spokojní.

Upracme si hodnoty, a potom sa podľa toho správajme.  Verme svojmu vnútru, svojim pocitom. Dodržiavajme sľuby, ktoré si dáme.

Je načase skončiť s tou show a dovoliť si byť autentický. Zahŕňa to aj to, že si dovolíme ukázať aj svoju slabosť, prestaneme tlačiť na pílu a tváriť sa, akí sme silní, keď opak je pravdou. V tom, že si dovolíme ukázať svoju slabosť, je tá najväčšia sila. Sila žiť v pravde so sebou samým.

Spoločne sa môžeme posúvať v našich životoch. Zapíšte sa do intenzívneho transformačného programu Škola šťastného života, o ktorom nájdete viac informácií TU

Výsledkom tohto programu bude, že po jeho absolvovaní si dovolíte byť autentickí a dovolíte si žiť v súlade so sebou.

V tejto škole sa totiž naučíte, ako môžete pomôcť sami sebe tak, aby ste žili šťastnejší, zdravší a radosťou naplnený život.

Zmeny, ktoré nastanú vo vašich životoch budú naozaj veľké. Presvedčiť sa môžete ale iba sami.

Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Prajem pekný deň

Janka Vnuková

https://jankanovazem.sk/koucing/

 

Stiahnite si zdarma e-book:

Nová zem

Pre koho je tento krátky ebook určený?

Pre tých, ktorí:

  • prečítali už veľké množstvo motivačných kníh
  • navštívili prednášky a semináre na tému osobného rozvoja
  • sú už pripravení posunúť sa na vyšší stupeň sebarozvoja a vo veľkej miere žiť to všetko, čo si úspešne naštudovali.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania vášho komentára. Zásady spracovania osobných údajov