Existuje spravodlivosť?

Spravodlivosť existuje.

Platí to vždy. Prichádzame sem s našim karmickým batôžtekom. Je to cca 33% našej energetickej výbavy v súčasnosti, ďalších 33% tvorí výchova a ďalších 33% genetika, tieto posledné dve reagujú na kvalitu batôžteka 🙂, my si ich vyberáme na základe energie batôžteka :-), sami si ich tvoríme a naplánujeme  :-).

Predstavme si to, ako keby sme v rozprávke videli Janka Hraška s batôžtekom na chrbte. V tom batôžteku máme všetko, čo sme v minulých životoch povyvádzali. Tento život máme nato, aby sme to transformovali na lásku. A keď je to veľmi ťažký batôžtek, resp. batôžtek plný negatívnej energie, dejú sa nám veci, ktoré v tomto živote vyhodnocujeme ako zlé. Vskutku sú to príležitosti, ako sa posunúť vo vedomí a napredovať. Nie každý to musí v tomto živote pochopiť, pochopí to ten, kto chce, a kto je pripravený. A tak je to v poriadku. Budeme sa sem vracať dovtedy, kým to konečne pochopíme. Až také jednoduché to je.

Prajem nám všetkým, nech sa nám darí čo najskôr pochopiť, že je tu absolútna spravodlivosť. Ako sa do hory volá, tak sa z nej ozýva. Ak sa ti nepáči to, čo počuješ, zmeň to, čo hovoríš. Je to čistá fyzika, žiadna mágia. Čo vyšlem, to dostanem. Všetci sa čudujú, čo sa im deje. Nám sa vskutku absolútne nič nedeje, vytvárame to sami svojim nastavením, myšlienkami, pocitmi, presvedčeniami, stanoviskami. Preto:

Nikoho nie je treba trestať, každý sa vytrestá sám.

Ak máme to šťastie, že si to uvedomíme, prevezmeme konečne zodpovednosť za svoju TVORBU, zodpovednosť zato, čo si myslíme, konáme, cítime, atď. Lebo toto sa nikde nestráca. Ľudia majú negatívne myšlienky a pocity a napriek tomu chcú žiť tak, že všetko bude pozitívne.

Z fyzikálneho hľadiska je to nemožné. Iba si všetci spomeňme, koľko negatívnych myšlienok sme doteraz mali. Presne tie sa nám vracajú. Je to dokonalá spravodlivosť. Aj ja som si kedysi dávno myslela presný opak a „diali“ sa mi negatívne veci, dokonca som aj vážnejšie ochorela, hm….nikdy som však nikoho z mojej choroby neobviňovala, ani som nemala tú tendenciu hnevať sa na Boha a myslieť si, že keď existuje, tak by to nedopustil. Všetko hlúposti a veľká neúcta. Vytvorila som si chorobu sama. Každá choroba je totiž iba dialóg Boha s nami. Podľa toho, aká je choroba závažná, podľa toho vieme, ako veľmi sme sa odklonili od lásky. A keďže ja jediná som zodpovedná za svoj život, začala som to riešiť. Niečo sa mi podarilo, a niečo ešte nie. A aj to je v poriadku. Proste idem ďalej. A moje skúsenosti odovzdávam ľuďom, ktorí sú pripravení posunúť sa ku šťastiu takisto.

Ešte jedna dôležitá vec na záver. Nemusíme vedieť, čo sme v minulých životoch povyvádzali, ani čím sme boli (Kleopatrou, Hitlerom, Štefánikom, Štúrom, Husákom, Dubčekom, nejakým šamanom, náčelníkom kmeňa, alebo ich pomocníkmi 🙂 , je to úplne jedno), . Nie je to potrebné!!! Tento život, ktorý žijeme, nám dáva dostatočne veľa príležitostí a situácií nato, ABY SME POCHOPILI, KÝM SME. Potom nastane v nás harmónia. Vo vesmíre je tiež harmónia. Vedomie je harmónia. Ten, kto harmóniu znemožňuje, je naša myseľ plná obáv, strachov a pochybností.

Priťahujeme si do svojho života ľudí, veci, situácie nato, aby harmonizácia a následná harmónia bola umožnená. Keď sa rozhodnete, tak sa uskutoční. Keď sa nerozhodnete, neuskutoční sa. Každý z nás sa bude mať presne tak, ako sa rozhodne. Buď bude OBEŤOU, TYRANOM alebo VEDOMÝM TVORCOM.

Prajem nám všetkým, nech sa nám darí 🙂 . Urobme všetci preto aspoň niečo, aby nám bolo dobre. Tým skôr to nastane.

Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Prajem pekný deň

Janka Vnuková

https://jankanovazem.sk/terapie/

Stiahnite si zdarma e-book:

Nová zem

Pre koho je tento krátky ebook určený?

Pre tých, ktorí:

  • prečítali už veľké množstvo motivačných kníh
  • navštívili prednášky a semináre na tému osobného rozvoja
  • sú už pripravení posunúť sa na vyšší stupeň sebarozvoja a vo veľkej miere žiť to všetko, čo si úspešne naštudovali.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania vášho komentára. Zásady spracovania osobných údajov