Záhady pyramíd

Mnoho už bolo napísané o energií pyramíd. Pyramídy odjakživa ľudí fascinovali. Aké tajomstvá však pyramídy skutočne v sebe uchovávajú? Je možné využiť ich magickú silu?

Zostávajú pre nás v istom zmysle stále záhadou. V každom prípade však môžeme využiť výsledky pozorovaní a výskumu pyramíd pre naše zdravie a vitalitu. Stále sme pod vplyvom kozmickej energie a v pyramídach je táto kozmická energia intenzívnejšia. Túto energiu je možné využiť aj počas meditácie.

Keď ľudia premýšľajú o meditácii, možno prvé, čo ich napadne, je predstava nejakého mnícha sediaceho v lotosovom sede niekde uprostred chrámu alebo v nejakej tmavej jaskyni. Ale skutočnosť je taká, že meditácia je niečo, čo môžeme všetci praktizovať, a to aj v každodennom živote.

Existujú rôzne spôsoby a typy meditácie, ale jednou z najvýkonnejších je meditácia v pyramíde. Pred nedávnom som na mojom facebooku zdieľala video http://www.tarak.cz/jak-meditovat-cesta-do-nitra/ , v ktorom sa okrem iného hovorí aj o tom, že meditácia v pyramíde je až 3x účinnejšia ako meditácia mimo nej. To však neznamená, že nemôžeme kedykoľvek a kdekoľvek meditovať.

Najlepšie by bolo, keby sme žili tak, že náš celý život by bol meditáciou. Takémuto niečomu sa vie však priblížiť len veľmi malá časť ľudskej populácie. Chce to tréning a stále opakovanie.

Čo je meditácia v pyramíde? Nič viac ako praktizovanie meditácie pod pyramídou J. Pyramída je ozajstný generátor energie. Je to vedecký fakt, že štruktúra a tvar pyramídy umožňujú zhromažďovať a vyžarovať energiu. Takže ak meditujete pod pyramídou, vaša vibrácia sa začne postupne zvyšovať.

Po niekoľkých relaxačných pobytoch v pyramíde pocítite nárast vašej energie, zároveň budete pokojnejší, začnete lepšie spávať.  Vaše telo totiž dostane potrebnú energiu na regeneráciu vašich buniek. Takéto navyšovanie vlastnej vibrácie by však malo ísť ruka v ruke s prácou na sebe samom. Ak urobíte vnútornú zmenu, postupne zmeníte pohľad na seba samého a na ľudí, ktorí sú súčasťou vášho života, urobíte si tým veľkú láskavosť. V takom prípade vám bude energia, ktorú si načerpáte počas pobytu v pyramíde, viac a viac zostávať a zároveň pomáhať v rýchlejších zmenách. Je to proces, v ktorom dochádza k seba-uvedomeniu. Práve preto pre svojich klientov poskytujem aj osobné konzultácie v podobe osobného koučingu a terapií.

V dnešnom svete, kde vládne stres a napätie okolia, sú tisíce ľudí po celom svete, ktorí využívajú možnosť meditácie v pyramíde, a to hlavne preto, aby zrelaxovali a našli úľavu. V prípade záujmu o relaxačný a meditačný pobyt v pyramíde sa dozviete ďalšie informácie na stránke: Relax v pyramíde.

Janka Vnuková

Stiahnite si zdarma e-book:

Nová zem

Pre koho je tento krátky ebook určený?

Pre tých, ktorí:

  • prečítali už veľké množstvo motivačných kníh
  • navštívili prednášky a semináre na tému osobného rozvoja
  • sú už pripravení posunúť sa na vyšší stupeň sebarozvoja a vo veľkej miere žiť to všetko, čo si úspešne naštudovali.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania vášho komentára. Zásady spracovania osobných údajov